Spor Haberleri

“Hedefimiz İl Ve Ülke Futboluna Katkı Sağlamak”

“Hedefimiz İl Ve Ülke Futboluna Katkı Sağlamak”

Trabzon Futbol Okulu’nda çalışmalar tam gaz devam ediyor. Okulun Sorumlusu Ali Akgün, genç yetenekleri keşfederek il ve ülke futboluna katkı sağlamak istediklerini söyledi.

 

Trabzon Futbol Okulu yaklaşık 2 yıl önce Onur halı sahada çalışmalara start verdi. Kış aylarında Cumartesi ve Pazar günleri 11 - 13 saatleri arasında, yaz aylarında ise hafta içi 14 – 16 saatleri arasında çalışmalarını sürdüren Trabzon Futbol Okulu’nda yaşları 6 ile 14 arasında değişen 60 öğrenci futbol eğitimi alıyor.

 

Okulda Ali Akgün, Fatih Civelek, Fatih Albayrakoğlu ve Bora Derdiyok antrenör olarak görev alıyor.

 

 

Okulun Sorumlusu Ali Akgün, hedeflerinin ahlak düzeyi en üst seviyede ve yetenekleri üst seviyede ki genç yetenekleri keşfederek il ve ülke futboluna katkı sağlamak olduğunu belirterek, “Yaklaşık 2 yıldır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 60 öğrenci ile çalışmalarımızı kışın hafta sonu, yazın ise hafta için sürdürüyoruz. Okulumuz gelen öğrencilere ilk önce ahlak kurallarını, ardından ise futbolun tüm inceliklerini gösteriyoruz. Öğretiyoruz. Hedefimiz il ve ülke futboluna bulacağımız genç yetenekleri kazandırmak” dedi.

 

 

Trabzon Futbol Okulu Sorumlusu Ali Akgün, “Okulumuz çocuklarını yollaya velilere de teşekkür ediyorum. Her geçen gün sayımız artıyor” dedi. Antrenör Ali Akgün, “Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimiz 1. sınıf malzeme giyiyorlar ve 1. sınıf toplarla çalışmalarını sürdürüyorlar. Bizim hedefimiz kaliteli hizmet” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu