Spor Haberleri

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDEN HEP DESTEK TAM DESTEK

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDEN HEP DESTEK TAM DESTEK

Düzcespor’un 12. Adamı olan Kırmızı Şimşekler taraftar grubundan. yeni sezon öncesi hep destek tam destek sözü geldi. “Düzcespor varsa gerisi teferruattır” diyen Kımızı şimşekler grubu tek çatı altında birleşerek başarının geleceğine inanıyor.

2016-2017 Sezonunun öncelikle iyisiyle, kötüsüyle, sevinciyle, üzüntüsüyle, hayırlısıyla koskoca bir sezonu geride bıraktıklarını ifade eden Kırmızı Şimşekler grubunun basın sözcüsü Haşim Saray; “Sezon Boyunca kutsal formamızı terleten futbolcularımıza, teknik ekimize, malzemecimize, doktorumuza, aşçımıza, başkanımıza, yönetimimize ve Sezonun ve Gönüllerin Şampiyonu Büyük Düzcespor Taraftarlarına Teşekkür ederiz. Kırmızı Şimşekler her zaman kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etmiş ve her zaman haklının, doğrunun yanında olmuştur. Herşeye rağmen biz son maçın son düdüğü çalana kadar şampiyonluk iddiamızı sürdüreceğiz. Adaleti dağıtması gereken kişiler kantarın topuzunu kaçırıyorsa artık oralarda işi yoktur. Biz kim hakkıyla şampiyon olursa ayakta alkışlayacağız. Kim birilerinin ittirmesiyle başarıyı yakalamaya çalışırsa da bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bizler yokluklara, İstanbul takımlarının hegemonyasına bir bayrak, bir başkaldırı ve bir şehrin askerleri olarak dimdik durduk, biz bu yolda tekmeye kafa soktuk, taşlara sopalara göğüs gerdik. Deplasmanlarda polis kortejlerinde canımızı ortaya koyma pahasına koskoca şehir ve o şehrin bizlerden sahiplenmesini, sevgisini ve inancını esirgemeyen büyük taraftarız ve bu ülkenin her yerinde Şehrimizin takımımızın bayrağını sallandırdık sallandıracağız. İşte bu yüzden biz temiziz tertemiz şampiyonuz. Kimse bu şampiyonluğu gölgelemeye kalkmasın bu yolda bir futbol takımının değil 7'den 70'e bir şehrin duası, gözyaşı, sevinci var ve bu insanların kimse vebalini almasın.
Şampiyonluk parolasıyla ve Şampiyonluk hedefiyle başlayacağımız 2017-2018 Sezonu’nda Takımımızı iyi günde kötü günde destelemek adına bütün taraftarlarımızı, esnaflarımızın kepenklerini indirmesini, iş adamlarının deplasman otobüsü için gönüllerinden armaya maddi manevi destek çıkacağını biliyoruz. Bizler kırmızı şimşekler olarak armanın her zaman peşinde olduk bizler var oldukça iyi günde kötü günde olmaya devam edeceğiz.
DÜZCESPORLU OLMANIN GURURU BİZLERE YETER  SÖZ KONUSU DÜZCESPOR İSE GERİSİ TEFERRUATTIR.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu