Spor Haberleri

Trabzonspor aşkına evini Bordo Mavi’ye boyadı

Trabzonspor aşkına evini Bordo Mavi’ye boyadı

Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Mustafa Akdağ evini bordo - mavili renklere boyattı.

Trabzon’dan Düzce’nin Arapçifliği mahallesine 21 yıl önce yerleşen Mustafa Akdağ isimli vatandaş ‘’Bize Her Yer Trabzon’’diyerek 2012-2013 sezonunda Şampiyonluğun Trabzonspor’a verilmemesine tepki göstermek ve Trabzonspor’a destek çıkmak için 2 katlı evinin Bordo Mavi’ye boyadı.

Trabzonspor aşkının çocukluk yıllarından geldiğini söyleyen Oto lastik ustası Mustafa Akdağ “Ben Trabzon Akçaabat doğumluyum Trabzonspor aşkı bize gönülden gelmiş çocukluğumuzdan beri öyle.2 yaşındaki çocuğuma hala Trabzonspor’un aşkını öğretmeye çalışıyorum. Ama nedense bu Trabzon sporu çekemeyenler var. Bunların başında birincisi federasyon. 2012-2013 yılı sezonunda bizim şampiyonluğumuzu çalmıştır. Halen daha vermemeye devam ediyor. Ama bunun yerin üstü varsa altıda var orada görüşeceğiz” dedi.

Trabzonspor spor fanatiği olduğunu söyleyen Akdağ “Bir tane arkadaşımız Trabzon’dan İstanbul’a yürüyerek gitti tebrik ediyorum onu. Oda ne için uğraşıyor Trabzon sporun şampiyonluğunu Trabzon spora verilmesi için uğraşıyor. Trabzon spor bizim hayatımızda olmazsa olmazlardan biri. Ben Trabzonspor ile yatıyorum Trabzonspor ile kalkıyorum. Trabzonspor yenildiği zaman üzülüyorum. Benim oğlum var Trabzonspor yenildiği zaman hüngür hüngür ağlıyor. Bunu ağlatanlara yazıklar olsun ben o çocuğumu ağlatmadım” dedi.

“Trabzonspor çok farklı bir şey. Trabzonspor benim gönlümün içinde hayatımın bir parçası Trabzonspor varsa bende varım” diyen fanatik taraftar Mustafa Akdağ “Trabzonspor yoksa bende yokum. Evimi ben bordo maviye boyattım bu bir sevdadır bu bir aşktır. Bu bizim olmazsa olmazımızdır. Trabzonspor benim için her zaman vardır ama buradan federasyona sesleniyorum ya bu Trabzonspor ile neden uğraşıyorsunuz. İbrahim Hacıosmanoğlu seviyorum neden seviyorum adam gibi adamdır. Bugün İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor’un başında değil ama yönetiminde olmasını isterim. Neden derseniz 2012-2013 sezonunun hakkını hala o aramaya devam ediyor onu tebrik ediyorum. Başkan olamaz ama yönetimde olmasını isterim niye masaya yumruğunu vuracak kişi odur. Trabzonspor onun için nasılsa benim içinde odur. Nerde olursa olsun ‘’Bize Her Yer Trabzon’” dedi.

Evini Trabzonspor’un renklerine boyatmak için 5 bin TL masraf yaptığı ifade eden Akdağ “Bu Bordo Mavi rengi bulmak için çok uğraştım ama bulamadım dediler ki bunu özel yaptıracaksın beş buçuk bin tl ye ben bunu özel yaptırdım. Evi bu şekilde boyadım. 5 buçuk milyar benim için Trabzonspor için bir şey değil. 5 buçuk değil 11 bin vereyim 20 bin vereyim yeter ki Trabzonspor gönlümden silinmesin silinmesini de istemiyorum. Ben öldükten sonrada çoluk çocuğumda Trabzonspor aşkı devam edecektir” şeklinde konuştu. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu