Spor Haberleri

Beyköy'de futbolcular antrenmanlara çıkmıyor

Beyköy'de futbolcular antrenmanlara çıkmıyor

Türkiye Bölgesel Amatör lig kurulduğundan beri bu ligde hiç düşmeden mücadele eden Beyköy Belediyespor takımı maddi krizi aşamadı. Futbolcular geçtiğimiz hafta antrenmanlara çıkmamasına rağmen son oynadıkları karşılaşmada rakiplerini yenerek üç puanı almışlardı.

Hafta sonu deplasmanda Alibeyköyspor takımı ile oynanacak mücadele öncesinde sporcular ve teknik ekip antrenmanlara çıkmıyor. Takımın deplasmana gidip gitmeyeceği belli değil.

Bölgesel Amatör ligde mücadele eden temsilcimiz Beyköy Belediyespor’da sular bir türlü durulmuyor. Geçtiğimiz hafta antrenmanlara çıkmayan futbolcular ve teknik ekip haftanın ilk antrenmanına ve ikinci antrenmanına çıkmadılar.  Aldığımız duyumlara göre,  sporcular iki aylık maaş ve primlerini almazlar ise, hafta sonu oynanacak olan Alibeyköy deplasmanına gitmeyecekler. Hafta sonuna kadar Beyköy’ü terk edecekler.

Beyköy Belediyespor taraftarları kendi aralarında para toplayarak sporcuları tutmak için uğraş veriyorlar.  Fakat bu ne kadar devam eder bilinmiyor.

Beyköy Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Beyköy Belediyesinde encümen olan Osman Yavuz ve bir iki kişi takımın yaşaması için büyük uğraş veriyor.  Fakat buda netice alınmasına yetmiyor. Bölgesel ligde 8 yıllık bir geçmişi olan bu takımın bu hallere gelmesinde yöneticilerin büyük payı var.

Bu konuda görüşlerini aldığımız Beyköy Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yavuz “Hiçbir yerden destek gelmiyor. Bu takım sadece Osman Yavuz ve bir iki yöneticinin değil. Sporcularımız ve Teknik ekibimiz haklı, onlarda evlerine ekmek götürmek için buradalar. Bu zor şartlardan nasıl çıkacağız bunu bilemiyoruz.  Arayışlarımız devam edecek.  Bu gün de destek bulamazsak basın toplantısı ile bunu tüm Düzce halkı ve Beyköy Belediye sporu sevenler ile paylaşacağım” dedi


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu