Spor Haberleri

Düzcespor’a transfer yasağı

Düzcespor’a transfer yasağı

Türkiye Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Düzcespor’a TFF’den kötü haber geldi. Düzcespor 1 yıl transfer yapamayacak.

Düzcespor yönetiminin itiraz ettiği iki transfer ve tescil dönemi boyunca transfer yasağını görüşen tahkim kurulu, yaptığı görüşmede bu yasağı 2 dönemden 1 döneme indirme kararı aldı.

TFF’den karara ilişkin yapılan açıklamada şunlar kaydedildi. “Düzce Spor Kulübü'nün, Kurulumuzun 20.07.2017 tarih ve E.2017/248 - K.2017/286 sayılı kararına karşı yargılamanın iadesi mahiyetindeki başvurusu incelendi. Yapılan müzakere neticesinde; Düzce Spor Kulübü'nün yargılamanın iadesi talebinin kısmen kabulü ile kulüp hakkında verilen iki transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men cezasının; bir transfer ve tescil dönemi boyunca yeni bir futbolcu transfer etmekten men cezasının olarak düzeltilmesine, oybirliği ile karar verildi.”

Alınan bu kararın ardında umutla transfer yasağının kalkmasını bekleyen Düzcespor yönetimi birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu