Spor Haberleri

Maç maç Süper Amatör 18. hafta değerlendirmesi

Maç maç Süper Amatör 18. hafta değerlendirmesi

Düzce Süper Amatör ligde 18. Hafta heyecanı yaşanacak. Zirvede ve düşme potasında oynanacak olan karşılaşmalarda takımların bundan sonra puan kaybetme lüksleri yok. Bunun için tüm takımlar her maça final havasında çıkacaklar.

Düşme potasında bir takımın düşmesi kesinleşti. Sivrikaya Sinerjispor takımı ligde iki maça çıkmayıp hükmen yenik sayıldığı için ligden düşmesi kesinleşti. Üçyolspor için henüz lig bitmedi. Kağıt üzerinde de olsa ligde kalma şansını devam ettiriyor fakat ligde kalması çok zor görünüyor. Süper ligde haftanın karşılaşması Süper ligin lideri Çilimli Belediyespor ile ligde ikinci sırada bulunan Pandul İnşaat Elmacıkspor arasında oynanacak. iki takım arasında şu an 9 puan bulunuyor. Çilimli Belediyespor kazanırsa puan farkı 12’ye yükselecek  ve lig bitecek. Pandul inşaat kazanırsa puan farkı 6’ya inecek.

Süper ligde diğer karşılaşmalardan bir Hamidiyespor ile Akçakocaspor arasında oynanacak bu mücadelede  çok önemli. Süper ligde orta sırlarda bulunan Cumayeri Belediyespor ile düşme potasında bulunan Yığılcaspor takımları Cumayerinde karşılaşacaklar. Süper ligde düşme potasında bulunan Avtivo Kuzey Yıldızı Karadenizspor ile Bahçeköyspor takımları karşılaşacaklar. Activo rakibine  göre avantajlı konumda fakat Bahçeköysporun kazanmaktan başka şansı yok. Süper ligde haftanın en önemli karşılaşmalarından biri Üçyolspor ile Kirazlıspor arasında oynanacak. Kirazlıspor korkulu rüya görmemek için kazanmak zorunda. Üçyolspor ise kağıt üzerinde de olsa kazanarak gelecek haftalara şansını taşımak istiyor. Böylesine önem taşıyan haftanın karşılaşmalarının analizi şöyle oluştu.

PANDUL İNŞAAT ELMACIKSPOR-ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR

Düzce Süper Amatör ligde haftanın karşılaşması Pandul İnşaat Elmacıkspor takımı ile Süper ligin lideri Çilimli Belediyespor büyük bir mücadeleye girecekler. Bu mücadele öncesinde Çilimli Belediyespor ile Pandul İnşaat Elmacıkspor takımı arasında 9 puan bulunuyor. Sezonun ilk ve tek mağlubiyetini Pandul İnşasat Elmacıkspor’dan alan Çilimli Belediyespor bu mücadeleye hem rövanşı hem de puan farkını 12 ye çıkartmak için sahaya çıkacak. Liderin takipçisi ise bu mücadeleyi kazanarak puan farkını azaltmak isteyecek. Pandul İnşaat Elmacıkspor takımı ara transferde çok kan kaybetti. Bunun için Çilimli Belediyespor takımı avantajlı gibi görünüyor. Karşılaşma Pazar günü saat 13.00’da Şıralık Stadında.

HAMİDİYESPOR-AKÇAKOCASPOR

Düzce Süper Amatör ligde ilk sezonunu yaşayan ve ligde kalmak için büyük mücadele yapan Hamidiyespor takımı haftayı Akçakocaspor ile oynayacağı karşılaşma ile geçirecek. Bu mücadele Hamidiyespor açısından çok önemli. Akçakocaspor için ise sadece prestij açısından önem taşıyor. Çok zorlu bir karşılaşma olacağı kesin. İki takımında kazanması sürpriz olmayacak fakat Akçakocaspor takımı kadro yapısı olarak daha etkili birtakım fakat mücadeleler oynanmadan kazanılmıyor. Bu mücadelede onlardan biri olacak. Üç sonuçta olsa normal karşılanmalı. Mücadele Pazar günü saat 15.00’da Şıralık Stadında.

ACTİVO KUZEY YILDIZI KARADENİZSPOR-BAHÇEKÖYSPOR

Düzce Süper Amatör ligde hafta sonu  Kuzey Yıldızı Karadenizspor takımı ligde tutunmak isteyen Bahçeköyspor takımı ile mücadele edecek. Düşme potasından uzaklarda olmak isteyen Activo Kuzey Yıldızı Karadenizspor takımı bu mücadeleyi kazanarak rahatlamak istiyor. Bahçeköyspor ise kazanarak gelecek haftalar için umut tazelemek istiyor. Bu zorlu mücadelede Activo Kuzey Yıldızı Karadenizspor takımı genç kadrosu ile galibiyete çok yakın görünse de ara transferde takıma takviyeler yapan Bahçeköyspor takımı da kazanabilir. Bu zorlu karşılaşma öncesinde Activo Kuzey Yıldızı Karadenizspor’un 21 puanı Bahçeköyspor takımının ise 15 puanı bulunuyor. Mücadele Cumartesi günü saat 18.00’da Nurettin Zafer stadında.

CUMAYERİ BELEDİYESPOR-YIĞILCASPOR

Düzce Süper Amatör ligde mücadele eden Cumayeri Belediyespor takımı ile Yığılcaspor takımları Cumayeri Stadında karşı karşıya gelecekler.

Süper ligin bitmesine daha zaman var ve alınacak çok puan var. Bu mücadele öncesinde Cumayeri Belediyespor takımının 23 puanı Yığılcaspor’un ise 15 puanı bulunuyor. Cumayeri Belediyespor kazanarak gelecek haftalarda korkulu rüya görmek istemiyor. Yığılcaspor ise kazanarak düşme potasından uzaklaşmak istiyor. Yığılcaspor takımı ara transferde yaptığı nokta transferler ile iyi neticeler almaya başladı. Bu karşılaşmada iki takımda kazanabilir. Mücadele Pazar günü saat 14.00’da Cumayeri Stadında.

ÜÇYOLSPOR-KİRAZLISPOR

Düzce Süper amatör ligde haftanın en önemli karşılaşmalarından biri olan Kirazlıspor ile Üçyolspor takımları arasında Düzce Nurettin Zafer Stadında oynanacak. Bu zorlu mücadele öncesinde Kirazlıspor takımının 20 puanı bulunurken düşme potasında son kozlarını oynayan Üçyolspor takımının sadece 6 puanı var. Kirazlıspor takımı kazanarak puanını 23 yaparak rahatlamak istiyor. Üçyolspor ise kazanarak umutlanmak istiyor. Çok zorlu bir mücadele olacak. Bu karşılaşmada Kirazlıspor takımı kadro yapısı olarak üç puana yakın görünüyor fakat futbolda üç neticenin olduğunu unutmamak gerekiyor. Karşılaşma Pazar günü saat 12.00’da Düzce Nurettin Zafer Stadında.

GÖLYAKASPOR- SİVRİKAYA SİNERJİSPOR

Düzce Süper ligde Gölyaka stadında oynanması gereken Gölyakaspor ile Sivrikaya Sinerjispor takımları mücadelesi oynanmayacak. Süper Ligde iki kez hükmen mağlubiyet alan Sivrikaya Sinerjispor ligden düştü. Bundan sonraki müsabakalarda bu takım ile oynayacak olan takımlar maçlarını hükmen kazanacaklar.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu