Spor Haberleri

Fenerbahçelilerden eğitime destek

Fenerbahçelilerden eğitime destek

Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi tarafından Düzce Gölyaka Hacıyakup İlkokulu ve Ortaokulu’na kazandırılan Ercan Aktuna sınıfı, Serkan Acar Fen Laboratuarı ve Selçuk Yula Kütüphanesinin açılışı yapıldı.

Düzce Gölyaka Hacıyakup İlkokulu ve Ortaokulu’na Düzce Üniversitesi Fenerbahçeliler topluluğu ve Fenerbahçe Spor Kulübü Düzce Şubesi tarafından yaptırılan Ercan Aktuna sınıfı, Serkan Acar Fen Laboratuarı ve Selçuk Yula Kütüphanesinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Eski Fenerbahçeli futbolcular Cemil Turan, Müjdat Gezer, Zafer Tüzün, Eski Fenerbahçeli Merhum futbolcular Ercan Aktuna, Serkan Acar ve Selçuk Yula’nın aile üyeleri ve çok sayıda davetli ile vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin “Bizim içinde güzel bir gün. Bu fikri ilk bizim aklımıza getiren bizim öğrenci topluluğumuza teşekkür ediyorum. Öncelikle bize geldiler. Sağ olsun Düzce Fenerbahçeliler Derneği de bu işe el attı. Ve ortaya güzel bir proje çıktı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanırken, Fenerbahçe Düzce Şubesi Başkanı Selahattin Kudu “Düzce Üniversitesi ile yaptığımız ikinci proje. Umarım bundan sonra da bu projeler devam eder. Güzel bir proje olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından davetlilere hediyeleri verildi ve açılış kurdelesi kesildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu