Spor Haberleri

Amatör kulüplere önemli destek

Amatör kulüplere önemli destek

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce’de faaliyet gösteren 53 amatör takıma malzeme yardımında bulundu.

Düzce İl Özel İdaresi, Düzce ASKF ve DELTA ALFA Çorap Fabrikasının katkıları ile 53 amatör takıma toplamda 134 bin TL’lik malzeme yardımında bulunuldu. Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü salonunda gerçekleşen malzeme dağıtım törenine Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık amatör takım kulüpleri yöneticileri katıldı.

Törende konuşan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce’de spor alanında büyük yatırımları hayata geçirdiklerini ifade ederek, Düzce’ye 15 bin kişilik stadyumun en kısa sürede yapılacağını söyledi. Gençlerin zararlı alışkanlıklardan kurtarılması noktasında sporun büyük önem arz ettiğini söyleyen Vali Dağlı, spora desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ise Düzce’de 71 takım bulunduğunu yılda ortalama bin 300 karşılaşma olduğunu belirttiği konuşmasında kulüp başkanlarına seslenerek “Sizler sağlıklı iyi ahlaklı nesillerin yetiştirilmesinde en önemli toplum liderlerisiniz. Sağlık bakanlığımızın ve sayın valimizin önderliğinde bağımlılık ile mücadele konusunda yapılan çalışmalara büyük destek vererek katılım sağlamalıyız. İnşallah önümüzdeki günlerde sizlerle büyük katılımlı “Bağımlılığı önleme” adı altında bir toplantı tertip edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından belirlene 53 kulübe malzeme dağıtımı yapıldı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu