Spor Haberleri

Yeni Taşköprüspor sahası bakıma alındı

Yeni Taşköprüspor sahası bakıma alındı

Yeni Taşköprüspor Futbol sahası yapılan çalışmalar ile yenileniyor.

Düzce’nin merkezde tek çim sahası olma özelliği taşıyan ve Şıralık Sahaları ile Nurettin Zafer Stadına alternatif olarak amatör küme maçlarının oynandığı Yeni Taşköprüspor sahası bakıma alındı. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve il özel idaresinin gayretleri ile yenilenen saha da önceki sezon Düzcespor’da antrenmanlarını yapıyordu.

Düzce’nin en eski sahalarından biri olan ve Yeni Taşköprü sahasında yapılan çalışmalar kapsamında tribünlerin bir bölümü yıkılırken stat etrafında çevre düzenlemesi de yapıldı.

Sahada bakım ve onarım çalışmalarının ardından Düzcespor’da yeni sezon antrenmanları bu sahada yapabilecek.

Saha da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yeni Taşköprüspor Yönetim Kurulu üyesi Serhat Barış, 2 yıldır yapılanma içinde olduklarını ve bu sezon bu yapılanmanın meyvelerini toplayacaklarına inandıklarını söyleyerek “ 2 yıl önce yönetimi devraldığımız elimizde hiçbir şey yoktu. Ne saha, ne futbolcu. 2 yıldır genç kardeşlerimiz ile mücadele ettik. Artık hepsi tecrübe kazandı. Bu sezon 2 yıllık emeğimizin karşılığını alacağız” dedi.

Sahanın bakım ve onarımında emeği geçenlere de teşekkür eden Barış “Sahanın bakım ve onarım işlerinde AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in, Belediye Başkan Yardımcımız Özgür Sağlam’ın ve il özel idare yetkililerin büyük emeği var. Hepsine teşekkür ediyoruz” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu