Spor Haberleri

Yazarkasa alana Düzcespor forması hediye

Yazarkasa alana Düzcespor forması hediye

Düzcespor’a destek olmak için Barış Elektronik Vera Delta yazarkasa pos cihazı alan tüm müşterilerine Düzcespor forması hediye ediyor.

Barış Elektronik Vera Delta Düzcespor’un forma satışına yardımcı olmak için yazar kasa alan tüm müşterilerine yeni açılan Düzcespor Store mağazasından Düzcespor forması hediye edecek. Barış Elektronikten Vera Delta yazarkasa alanlara hediye çeki verilecek ve müşteriler bu hediye çeki ile Düzcespor Store’den forma alabilecek.

Barış Elektronik Vera Delta Müdürü Serhat Barış, amaçlarının Düzcespor’a destek olmak olduğunu söyleyerek “Firmamızdan yazar kasa pos cihazı alanlara hediye çeki vereceğiz. Hediye çeki verdiğimiz müşterilerimiz Düzcespor Store’ye gidip istedikleri formayı alabilecekler. Forma parasını biz vereceğiz. Böylelikle Düzcespor’a da bir nebze olsun forma satışı konusunda yardımcı olmayı düşünüyoruz. İlerleyen dönemde Düzcespor ile farklı sponsorluk anlaşmaları da yapabiliriz. Düzce’de ki diğer firmalarda bu ve benzeri anlaşmalar yaparsa Düzcespor forma satışından iyi bir gelir edebilir” dedi.

Düzcespor Store’de fiyatlar oldukça uygun tutuluyor. Mağaza da atkılar 20 TL, formalar 50 TL, telefon kılıfları 20 TL, şortlar 40 TL, çoraplar 20 TL, kupa bardaklar 30 TL, plaketler 100 TL.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu