Spor Haberleri

DÜZCESPOR SEÇMELER YAPACAK

DÜZCESPOR SEÇMELER YAPACAK

Türkiye Spor Toto 3.Liginde mücadele edecek olan Düzcespor takımı yeni sezonda kadrosuna yeni yüzler kazandırmak için 3. günlük deneme kampı yapacak.Bu kampa katılmak isteyen sporcular için çalışmalar başladı. Düzce dışından gelecek olan sporcular için Şıralık Tesislerinde yerler belirlendi.

Düzcespor yönetim kurulundan açıklama Profesyonel futbol takımımız Düzcespor için ve diğer illerde lisanlı olarak futbol oynayan futbolcuları önümüzde ki hafta yapılacak olan 3 günlük kamp programına davet edecek.Bu kampın sonunda teknik ekibin belirlediği oyuncular yeni sezon kadrosuna dahil edilecekler.Bu sezonki uygulama değişik olacak geçtiğimiz sezonlarda Düzce Nurettin Zafer stadında yapılan seçmelere herkes kabul ediyordu ve curcuna oluyordu.Şimdi ise lisansı olan ve gerçekten gelecek vaat eden sporcular tespit edilecek ve yeterli olanlar ile ilk sezon kampına götürülecekler.

Düzcespor takımının 10-11-12 Temmuz 2019 tarihlerinde 3 gün süreyle gerçekleştireceği kamp programına daha öncesinde Akademi Ligi, Bölgesel Amatör Ligi, Süper Amatör Liglerinde futbol oynamış ve lisansı olan veyaşları 17 ile 20 olan futbolcuları Profesyonel futbol takımımıza kazandırmak için davet edilecek. Yapılacak olan kampa davet edilecek olan futbolcular, belli kriterlerden geçirilerek gerekli görülmeleri halinde ikinci aşamaya geçirilecek ve A takımımızda görev verilecek. İl dışından gelecek olan sporcularında takımımızın Şıralık Tesislerinde konaklama imkânı bulabilecekler.

ULAŞIM NASIL OLACAK

Düzcespor’un üç gün sürecek olan kamp programına müracaatların yalnızca internet ortamında kulübümüzün resmi mail adresi olan duzcespor1967@hotmail.com adresine AD- SOYAD, DOĞUM TARİHİ, SON OYNADIĞI TAKIM VE TELEFON NUMARASINI yazmaları yeterli olacaktır.Kamp programına katılmak isteyen futbolcuların 9 Temmuz 2019 Salı gününe kadar kulübümüzün mail hesabından iletişime geçmeleri gerekmektedir denildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu