Spor Haberleri

YENİ SEZON YENİ UFUKLAR

YENİ SEZON YENİ UFUKLAR

Düzce Birinci Amatör ligde ilk sezonunu yaşayacak olan Eminaçmaspor takımı yeni sezon hazırlıklarına başladı.Tek hedef bu sezon oynayacağı bu ligden bir üst lige çıkmak için ne gerekiyorsa yapılacak.

Eminaçmaspor takımı 2018-2019 Sezonunda Düzce İkinci Amatör lige merhaba diyen takımlardan biriydi.Bu ligdeki ilk yıllarına misafir olmak için çıkan Eminaçmaspor takımı bunu başararak adını Düzce Birinci Amatör lige yazdırmıştı. Birinci Amatör ligdeki ilk sezonlarında başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade eden Eminaçmaspor takımının Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Gür,“Yapılan kongrede Yönetim Kurulu arkadaşlarım beni başkanlığa getirdiler. Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı elde ettik.Şimdi bu başarıyı daha yukarıya çıkartmak için kolları sıvadık.Bu bayrağı zirvede aldık. Aldığımız bu bayrağı daha çok yükseğe çekmek için yönetim kurulu ile ve sporcularımız ve köyümüz ile bütünleşeceğiz.Geçtiğimiz sezon bu ligde centilmence mücadele ettik.Bu sezonda tek hedefimiz bu şekilde ligde etmek olacak,”diyen Başkan Nurettin Gür,“Sezon öncesi ilk hazırlıkkarşılaşmasını Kurtsuyuspor takımı ile oynadık.Takımın yeni oyuncularını görme şansını yakaladık.Transferlerimiz devam edecek Antrenörümüz İbrahim Çakmak'ın verdiği isimleri kadromuza dâhil etmek için çalışacağız.İç transferde bizi geçtiğimiz sezon başarıya taşıyan sporcularımız ile anlaşarak kadromuzu bozmadık.Yeni transferlerimiz ile gücümüze güç katacağız.” dedi.

YÖNETİM KURULU

Yeni sezon öncesi kongreye giden ve kan değişikliği yaşayan Eminaçmaspor takımının yeni yönetim kurulu aldığı bayrağı daha yükseğe çekmek için kolları sıvadı. İşte yeni Yönetim Kurulu; Nurettin Gür Yönetim KuruluBaşkanı, Yönetim kurulu üyeleri Kamil Güler, YılmazGül, SedatTut, ErsinGüler, ŞabanDüzgün, AbdullahDilmen, Selçuk Dilmen ve Fatih Gül.

YENİ TRANSFERLER

Emin Açmaspor takımı olarak yeni sezonda başarılı olmak için çalışacaklarını ifade eden Başkan Nurettin Gür, “İç transferi bitirdikten sonra Teknik Ekibimizin verdiği isimler ile görüştük ve bir kaç transfer yaptık.Takımımıza Aydınpınarspor’dan Okan'ı,Çamlıspor’dan Hakan Yılmaz’ı, Düzceİdmanyurdu’ndan  Erkan'ı,Çamlıspor’danRamis'i,Koçyazıspor’dan Hakan'ı ve askerden dönen eski futbolcumuz Enes'i takıma monte ettik.Bir kaç nokta transfer ilede transferi kapatacağız.Çalışmalarımıza başladık bundan sonra çok daha iyi olacağız.” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu