Spor Haberleri

“ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZDİR”

“ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZDİR”

Düzce Müftülüğü İlGençlik Koordinatörlüğünün birlikte organize ettiği Camiler arası futbol karşılaşmalarında final ve üçüncülük karşılaşmaları oynandı. Final mücadelesinin başlama vuruşunu ve 5 dakikalık hakemliğini Düzce müftüsü Hüseyin Can'ın yaptığı final mücadelesini kazanan Tevhit Cami takımı Şampiyon oldu.

Cami turnuvaları yapılan final mücadeleleri ile sona erdi. Düzce Belediyesi Şehit Cihan Aksarı Halı sahasında yapılan karşılaşmalara 30 cami takımı katıldı.Yapılan mücadelelerde rakiplerine üstünlük sağlayan Tevhit Cami, Şıralık Cami, Beyköy Merkez Cami ve Boğaziçi Düzköy camileri karşılaştılar Üçüncülük maçında rakibi Düzköy Camisini 12-1 yenen Beyköy Merkez Camisi Düzce üçüncüsü olurken Düzköy Camisi Düzce Dördüncüsü oldu. Final mücadelesi ise Tevhit Camisi ile Şıralık camisi takımları karşılaştılar. Bu karşılaşmayı farklı kazanan Tevhit Cami takımı Camiler turnuvasının şampiyonu oldu.

FİNAL MÜCADELESİNİN BAŞLAMA VURUŞUNU MÜFTÜ YAPTI

Camiler turnuvasının final mücadelesinin başlama vuruşunu ve 5 dakikalık hakemliğini Düzce Müftüsü Hüseyin Can yaptı.Final mücadelesini kazanan Kalıcı Konutlar Tevhit cami oldu. Final mücadelesinin ardından Kupa ve madalya töreni yapıldı.Turnuvanın Hakemliğini yapan Berker Telden'inplaketininin verilmesinin ardından Turnuvada dördüncü olan Düzköy takımının madalyalarını Düzce İl Gençlik Koordinatörü Hasan Çiçek tarafından verildi.Üçüncülük mücadelesini farklı kazanan  Beyköy Merkez Camisinin Kupasını  ve madalyalarını Rahmi Kartop verdi. Final mücadelesinde rakibine yenilen Şıralık Camisinin kupa ve madalyalarını Ankara Başkanlık müftüsü Turgut Açeri verirken Şampiyon takımın kupasını Düzce Müftüsü Hüseyin Can verdi ve şampiyonluk doyasıya kutlandı.

BİZİM GÖZÜMÜZDE TÜM TAKIMLAR ŞAMPİYON

Camiler turnuvasında mücadele eden takımların tamamının şampiyon olduğunu  yaptığı konuşmada belirten Düzce Müftüsü Hüseyin Can,“Tüm katılan takımları ve onlara  destek olanları kutluyorum.Final karşılaşmalarına çok güzel görüntülere sahne oldu. Maçın başlama vuruşunu ve maçın 5 dakikalık bölümünde hakemliğini yaptım.Mücadele öncesinde çocuklarımız ile yaptığım bir konuşma beni gerçekten çok etkiledi.Bunu siz değerli okuyucularımız ve siz turnuvayı seyredenler ile paylaşmak isterim. Maç öncesinde iki sporcu ile ayrı ayrı konuştum.Sizin maçınızı ben yöneteceğim bana ne vereceksiniz dedim.Bu iki çocuğumuzdan aldığım cevap hocam kim kazanırsa kazansın fakat hakkı ile kazansın biz şike yapmayız oldu.Bu beni Düzce Müftüsü ve bir baba olarak çok memnun etti. Demek ki çocuklarımızı iyi eğitiyoruz.Bunda emeği olan hocalarımıza ve onları yetiştiren ailelerine çok teşekkür ediyorum.Böylesine güzel organizasyonlarımız devam edecek.” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu