Spor Haberleri

ŞAMPİYONLUKTA KAPOĞLUNUN PAYI BÜYÜK

ŞAMPİYONLUKTA KAPOĞLUNUN PAYI BÜYÜK

Altın kız Bediha Taçyıldız yine Düzce’nin gururu oldu. Belarus Minskte yapılan Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Türk Milli takımının forması ile çıktığı maçlarda büyük başarı elde ederek İstiklal marşımızı söyleterek bayrağı göndere çektirdi. Bu büyük başarıda Sponsoru olan İş adamı Gökhan Kapoğlu’nun katkısı büyük oldu.

Bediha Taçyıldız yine zirvede Belarus Minsk Kentinde yapılan Avrupa Taekwonda şampiyonasında Türk Milli takımının Formasını giyebilmek için bir meblağ ödenmesi istenen Milli gururumuz Bediha Taçyıldız’ın daha önceki Dünya Şampiyonalarında olduğu gibi Avrupa Şampiyonada da sponsorluğunu üstlenen Düzceli İş adamı ve aynı zamanda Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun desteklerini boşa çıkarmayan Bediha Taçyıldız, kürsünün en üst basamağına çıkarak İstiklal marşımızı ve Türk Bayrağını göndere çektirdi. Altın Kız Bediha Taçyıldız bilindiği gibi daha öncede şampiyonalarda büyük başarılar elde etmişti.

Gökhan Kapoğlu’nun sponsorluğunda dört Dünya Şampiyonluğu bulunan Taçyıldız bundan önce 2 kez Avrupa Şampiyonu olmuştu. Üçüncü  Avrupa şampiyonluğu Belarus’tan geldi.  Altın kızımıza destek tüm hızı ile devam edecek. Hedef Olimpiyatlar olacak.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu