Spor Haberleri

Müdür Yazıcı, Öğrencileri Ödüllendirdi

Müdür Yazıcı, Öğrencileri Ödüllendirdi

Türkiye Okul Sporları Federasyonunun yıllık faaliyet programında bulunan Futsal Düzce il şampiyonluğu Düzce salonunda yapıldı şampiyonlar kupa ve madalyalarını aldılar. Kızlarda Düzce Gümüşova Anadolu Lisesi. Erkeklerde ise Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi takımları Şampiyon oldular.

Okul Sporları federasyonu ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Gençler Kız-Erkek Futsal müsabakaları Yapılan Final Karşılaşmaları ile sona erdi. Çok büyük mücadelelerin yaşandığı Futsal müsabakaları sonunda Şampiyonlar belli oldu. Müsabakalar Düzce Spor salonunda yapıldı. Kızlarda 13, erkeklerde 25 okul takımının katıldığı Gençler Kız-Erkek Futsal müsabakaları sonunda kızlarda Gümüşova Anadolu Lisesi Düzce Şampiyonu oldu bu takımımız Düzce İlini Türkiye Şampiyonasında temsil edecek bu takımın ardından, Düzce Spor Lisesi ikinci, Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü, Arsal Anadolu Lisesi dördüncü oldular.

Erkeklerde ise Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi Şampiyonluğunu ilan etti bu takımınız Kızlarda olduğu gibi düzce ilini Türkiye Şampiyonalarında temsil edecekler Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesinin ardından Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Arsal Anadolu Lisesi üçüncü, Gölyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi dördüncü oldu.

KUPALAR TERLERİ KURUMADAN VERİLDİ

Futsal Düzce il birinciliği karşılaşmalarının en güzel şekilde yapılması yönünde büyük çabalar sarf eden Düzce Gençlikspor il Müdürü İsa Yazıcı; “Final maçından sonra yaptığı açıklamada gençler bizim geleceğimiz bizler onlar için buradayız. Karşılaşmalar gerçekten çok büyük mücadelelere sahne oldu ve finale kalan takımlarda çok iyi mücadeleler yaparak Şampiyon oldular”  diyen Gençlikspor İl müdürü İsa Yazıcı; “Düzce ilini bu iki takım Türkiye Şampiyonasında temsil edecekler. Bu takımlara gerekli destekleri vereceğiz. Türkiye şampiyonalarında takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi. Karşılaşmalar sonunda kupa ve madalyaları takımlara Düzce Gençlikspor İl müdürü İsa Yazıcı ve  Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcısı İsmail Atay tarafından verildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu