Spor Haberleri

CABOĞLU’NDAN DÜZCESPOR ÇAĞRISI

CABOĞLU’NDAN DÜZCESPOR ÇAĞRISI

Düzce Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı İlhami Caboğlu Düzcespor ve yönetimden övgü dolu sözler ile bahsetti. Takımı iç ve dış maçlarda yalnız bırakmayan İl Başkanı Caboğlu Düzcespor için kampanya başlatmayı önerdi. Caboğlu; “Tüm iş yerleri ve evlere Düzcespor bayrakları asalım yastık altındaki bayraklar ve flamalarımızı çıkarmanın zamanı geldi” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yeni Yönetimin göreve gelmesinin ardından hem iç saha maçları, hem de deplasman maçlarında Düzcespor’u yalnız bırakmıyor. Düzcespor’a desteklerini esirgemeyen Caboğlu, Yeni Yönetim ve Takımın yakaladığı başarılarla ilgili mikrofonlarımıza açıklamalarda bulundu. Caboğlu, takımın şampiyon olacağına inancının tam olduğunu söyleyerek şu ifadelere yer verdi;

YÖNETİM DÜZCEYİ BİRLEŞTİRDİ

“Öncelikle Düzcespor’un ligde en iddialı takım olduğunun altını çizen Caboğlu, ‘‘Gerçekten Düzcespor, Yeni Yönetimiyle birlikte çok iddialı ortaya çıktı. Yönetime genel olarak baktığınızda her kesimden insanların olduğu, Düzcespor’un geleceğiyle alakalı fikirleri ortaya çıkaracak olduğu insanlar mevcut. Ama şunu da söylemek gerekiyor. Gökhan Kapoğlu Başkanımıza Düzceliler olarak camiam olarak teşekkür etmek istiyorum. Düzcespor’u buralara ve daha iyi seviyelere getireceği kanaati bizde oluşmuştur. Şahsi bir birey olarak Düzce’yi önemseyip Düzcespor’u desteklemek için yola çıktık ama MHP olarak da yapılan böyle güzel bir organizasyona destek vermemek gerçekten yanlış olurdu diye düşünüyorum.  Birey olarak yapmamız gereken şey, her eve, her iş yerine bayrak asalım. Kampanyasını başlatmayı düşünüyoruz.

DÜZCESPOR 1-0 ÖNDE BAŞLAR

‘‘Düzcespor’la ilgili olarak da düşünün ki bir rakip takım Düzce’ye geldiğinde şehrin girişinde bir Düzcespor bayrağı ve her evde, her iş yerinde bir Düzcespor bayrağı gördüğünde zaten maça 1-0 önde başlamış oluyorsunuz’’ diyen Başkan Caboğlu ‘‘Bunun için bütün Düzcelilere buradan seslenmek istiyorum. Her eve, her işyerine Düzcespor bayrağı asarsak yönetime ve Düzcespor’a ciddi bir destek vermiş oluruz diye düşünüyorum. Biz bunu yakın bir zamanda teşkilat olarak başlatmayı düşünüyoruz. Biz gerçekten Düzcespor’u önemsiyoruz ve maçlara gidiyoruz” ifadelerini kullandı

 KÜFÜR EDEBİYATI SONA ERDİ

Düzcespor Yeni Yönetimi ile yeni bir çehreye büründüğünü ifade eden İlhami Caboğlu; “Takıma zarar veren küfürlü tezahüratlar ortadan kalktı. Tabi bu tam olarak oldu mu derseniz bıçak gibi kesilmedi fakat birkaç çatlak ses kaldı. Bunlarda en kısa zamanda ortadan kalkacaktır. Düzcespor kimliğini taşıyan bir yapıya büründü. Ben maçlara gittiğim için söylüyorum. Herkesin eşini, dostunu, çocuğunu alarak Düzcespor’u desteklemek için maçlara gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Bugün yönetim olarak Gökhan Kapoğlu ve ekibi taşın altına elini koymuşsa biz de taraftar olarak bu şekilde taşın altına elimizi koymalıyız. Önceki Yönetimlerde de maçlara gidiyorduk ama böylesi bir takım ve yönetim olduğunda artık deplasman maçlarına da gidiyoruz. Desteğimizi daha da arttırdık. Gökhan Kapoğlu’nun ve Yönetim Kurulunun takıma verdiği desteği görmemek mümkün değil. Deplasmanda maça gittiğiniz zaman gerçekten kendi sahanızdaki maça gitmeme şansınız olmuyor. O takımın seyircisini gördüğünüzde kendi sahanızdaki maça gitmemek olmaz kanaati oluşuyor. Biz play-off oynayacağız ve şampiyonluk çok uzak değil. Ben Düzcespor’u şampiyon olarak görüyorum” şeklinde konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu