Spor Haberleri

Bıyık'tan Alkışlanacak Bir Hareket Daha

Bıyık'tan Alkışlanacak Bir Hareket Daha

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Twitter hesabından ilk ders günü ilk teneffüsün 40 dakika olacağını açıklamasının ardından Türkiye harekete geçti. Bu tweetin ardından bakana destek yağdı. Düzce ASKF Başkanı ve Düzcespor yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bıyık "81 ilde 81 okula Voleybol topları bizden" twiti attı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde öğrencilere seslenmişti. Korana Virüs nedeniyle okullarından ayrı kalan öğrenciler için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk şu tweeti atmıştı; “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” Bakan Selçuk'un bu twitinin ardından  İlk teneffüsün futbolsuz olmayacağını ifade eden Beşiktaş kulübü 81 ilde 81 okula futbol topu sözü verirken Maraş'tan dondurma, Çorum'dan leblebi, Malatya'dan kayısı, Erbağ'dan yaprak sarma sözü geldi. Bakan Selçuk’un bu ifadelerine kayıtsız kalmayan birçok kurum ve kişiden destek geldi. Beşiktaş kulübü ilk teneffüs için 81 ilede 81 okula futbol topu sözü verirken Malatya’dan kayısı, Kahramanmaraş’tan dondurma, Çorum’dan leblebi, İzmitten pişmaniye sözü geldi.

İLK DESTEK ERDOĞAN BIYIK'TAN

Bakan Selçuk'un çağrısına sessiz Kalmayan ASKF Başkanı ve DÜzcespor yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bıyık; "O kadar uzun teneffüs çocuklarımızın enerjisini voleybol oynayarak atmaları için büyük fırsat. Sayın bakanım  @ziyaselcuk  bu uzun teneffüste çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmak için 81 ilde 81 okula voleybol topları bizdenDüzce Amatör Spor Kulüpleri fed. Bşk.ERDOĞAN BIYIK" twitini attı. Bıyık bu twiti ile yeniden gönüllere girmeye başardı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu