Spor Haberleri

Hem Düzce'yi Hem Düzcespor'u Tanıtıyor

Hem Düzce'yi Hem Düzcespor'u Tanıtıyor

Ankara'da bulunan Düzceli İş insanı Erkan Seçkin üst düzey ziyaretlerine devam ediyor. Düzcespor'un Başkan Vekilliği görevini de yürüten seçkin Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'yı ziyaret ederek Düzcespor forması hediye etti.

Düzcespor Başkan Vekili ve Ankara'da faaliyet gösteren ASSAN ASP firmasının Genel Koordinatörü Erkan Seçkin, Ankara'da üst düzey ziyaretlerine devam ederek hem Düzce'yi hem de Başkan vekilliği görevini yürüttüğü Düzcespor'u tanıtmaya devam ediyor. Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Genel Kurmay Başkanı Yaşar Güler ve bakanlık görevini yürüten bir çok  önemli isimler ile biraraya gelerek Düzcespor forması hediye eden başarılı işadamı Erkan Seçkin'in bu seferki durağı yargıtay Başkanlığı oldu. Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'yı makamında ziyaret eden Seçkin, Düzcelilerin selamını ileterek Düzcespor forması hediye etti. 
Seçkin Ayrıca Genel Koordinatörlüğünü üstlendiği ASSAN ASP fabrikasının faaliyet çalışmaları ve üretim tesisi ile ilgili bilgileri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca'ya anlatarak, kendisini hem üretim tesislerine, hem de Düzce'ye davet etti.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu