Spor Haberleri

KARADENİZ EREĞLİDE DÜZCE TENİS KULÜBÜ RÜZGARI

KARADENİZ EREĞLİDE DÜZCE TENİS KULÜBÜ RÜZGARI

DÜZCE de tenisin yükünü çeken Düzce tenis kulübü sporcuları başarıdan başarıya koşuyor .Türkiye Tenis Federasyonunun Karadeniz Ereğli Tenis Akademisinde 10/13 Eylül 2020 tarihleri atasında düzenlemiş olduğu 14 yaş hafta sonu tenis turnuvasında Erkeklerde Düzce Tenis kulübü sporcularından Eren ÇAVUŞ şampiyon Doruk Çalıkoğlu ikinci Tuna Çavuş beşinci Bayanlarda Elif Duru Yıldız İkinci oldu.

Düzce tenis Kulübü Erkeklerde Eren Çavuş Tuna Çavuş Doruk Çalıkoğlu bayanlarda Elif Duru Yıldız ile turnuvaya katıldı.

Düzce tenis kulübü baş antrenörü Akif Çavuş yaptığı açıklamada ‘Kulüp olarak katıldığımız her turnuvadan daha önceleri olduğu gibi bu turnuvadan da derecelerle döndük. Sporcularımızın yaşları küçük olmasına  rağmen üst yaş kategorilerinde yarıştılar. Dört sporcuyla turnuvaya katıldık üç sporcumuz dereceye girdi. Hem Erkeklerde hem de bayanlarda madalyalar bizim oldu. Sporcularımızla ciddi anlamda antrenman yapıyoruz bunun karşılığını derecelerle alıyoruz’ dedi.

Ayrıca ÇAVUŞ yeni başlamak isteyen sporcu velilerine de seslendi  ‘Özellikle 4-5 yaşlarındaki çocukları Düzce tenis kulübüne davet ediyorum. Spora ne kadar erken adım  atarlarsa o kadar da  daha çabuk gelişim gösterirler. Güçlü bir kadromuz var  Alt yapı çok önemli’ dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu