Spor Haberleri

DÜZCESPOR İÇİN KARAR GÜNÜ

DÜZCESPOR İÇİN KARAR GÜNÜ

Düzcespor’un geleceği ve şirketlemesine yönelik Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün çağrısı üzerine 2’inci toplantı bugün yapılacak. Özlü, toplantı öncesi yaptığı açıklamada “ Şehrimizin yegâne birleştirici unsuru olan profesyonel futbol kulübüne sahip çıkılması bakımından büyük önem arz etmektedir” Sözlerine yer verdi. Toplantı bu akşam ( 7 Ekim) Erguvan sosyal tesislerinde yapılacak.

Düzcespor’da yeni dönem arayışları için başta siyasi partiler olmak üzere tüm kurumlar,  sivil toplum kuruluşları, meslek ve odalar topyekün hareket ederek adeta seferberlik ilan ettiler. Önceki akşam yapılan belediye meclis toplantısında grubu bulunan siyasi partilerin sözcüleri Düzcespor’a destek mesajları verdiler. İlçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ile meslek ve oda başkanları yayınladıkları bildiriler ile Düzcespor’a destek vereceklerini bildirdiler.

BUGÜN KARAR GÜNÜ

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün  Düzce’de hizmet veren Oda ve Meslek başkanları ile yapacağı 2’inci toplantıdan  Düzcespor’un geleceği için olumlu bir karar çıkması bekleniyor. Düzcespor için iyi bir sinerji ortamı oluştuğuna dikkat çeken spor otoriteleri, destek mesajlarının bir güce dönüşeceğini belirttiler ve şunları söylediler “ Bugün umarız Düzcespor için iyi bir karar çıkar. Yeni sezonda Düzcesporlu futbolcular üç maçta getirdikleri 7 puanla inançlı ve hırslı olduklarını gösterdiler. Şimdi sıra Düzce’de.  Şimdi bunu en iyi şekilde değerlendirerek Düzcespor’un geleceğini inşa etmemiz gerekiyor. Düzcespor için uzun vadeli, kalıcı bir formül üretilmesi zorunludur. Bunu yapabilmek mümkün, yeter ki açıklama yapan destek vereceklerini söyleyenler samimi olsunlar”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu