Spor Haberleri

ANKETE KATIL, KARARI SEN VER!

ANKETE KATIL, KARARI SEN VER!

Düzcespor Yönetim Kurulu tarafından takım otobüsünün tasarımı için anket yapılıyor. Düzcespor kulubünün sosyal medya hesaplarında yayınlanan duyurusu şu şekilde:

“Düzcespor Takım Otobüsü Tasarımı İçin Taraftarlarımızın Önerilerini Bekliyoruz. Seç Birini ve Bu Yorumun Altına Fikrini Paylaş.. Her Taraftarımız 1 Oy Kullansın.
Türkiye’mizin dört bir köşesine Düzcesporumuzu  taşıyacak takım otobüsümüzün giydirilmesi için çalışmalara başladık. 
Bu otobüs, sadece bir futbol takımını değil bu şehrin duygusunu, umudunu ve tutkusunu Anadolu’nun her bir köşesine DÜZCESPOR logosu ile taşıyacak.
Şehrin bütün renklerini Kırmızı Lacivert altında birleştiren en büyük markamız Düzcespor takım otobüsü için hazırladığımız, 5 ayrı tasarımdan birine karar vermek için siz değerli taraftarlarımızdan gelecek önerileri heyecanla bekliyoruz.
Düzcesporumuzun resmi facebook hesabı üzerinden yapacağımız ankete katıl, takım otobüsümüz için yapmış olduğunuz 5 ayrı tasarımı ve otobüsümüzün üzerinde yazmasını istediğiniz slogan için görüş bildir.
27 Ekim – 02 Kasım tarihleri arasında yapılacak ankete katılarak, Düzcespor sevgini beğendiğin tasarımın altına yorumunu yaparak göster. 


TAKIM OTOBÜSÜNE SPONSOR OLMAK İSTEYEN FİRMALAR İSE…
2020-2021 sezonunda, taraftarların önerisi doğrultusunda Kırmız Lacivert giydirme yapılacak takım otobüsüne sponsor olmak isteyen firmalarda ankete katılıp; şehrin en büyük markası Düzcespor logosunun  yanında yer alarak, Anadolu’nun en ücra köşelerine kadar gidecek takım otobüsü ile birlikte firmasının tanıtımını  yapabilecek.”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu