Spor Haberleri

BİLET SATIŞLARI BAŞLADI

BİLET SATIŞLARI BAŞLADI

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından maçların seyircili oynanmasına yönelik kararının ardından Düzcespor maçları için bilet satışlarına başlandı. Seyircili ilk maç yarın ( 14 Kasım) 18 Temmuz stadyumunda saat 13,00’de başlayacak olan Düzcespor- Alanya Kestelspor maçı olacak. TFF kararına göre maçlar, tribün kapasitesinin yüzde 50 oranında seyircilere açık olacak. Buna göre biletler localı olarak satışa sunulacak.

18 Temmuz stadyumunda 250 taraftar maçları izleyebilecek. Bunun için de stadyumunun bazı bölümlerinde localar oluşturdu. Pandemi sürecinde az sayıda oluşturulan locaların maç başı fiyatları Maraton Loca Tribünü için 250 lira, Kapalı Loca Tribün ise 300 lira olarak belirlendi. 

Yönetim Kurulu TFF’nin aldığı karar doğrultusunda açıklama yaptı ve  “Localar sayesinde hem taraftarlarımız maçları izleyebilecek hem de kulübümüze maddi anlamda destek olabilecekler” denildi.

Bu arada TFF Covid-19 salgını nedeniyle çeşitli tedbirler aldı. Sıkı bir denetimle uygulanacak olan tedbirler şu şekilde: Locaların açık ve kapalı alanlarının tamamında güvenli mesafeye özen gösterilecek. Localara girecek kişilerin ateş ölçümü yapılarak, ateşi 37,8’in üzerinde bulunan kişiler stadyuma alınmayacak. Localara girecek kişilerin tamamı maske kullanacak. Localara girişler HES (Hayat Eve Sığar) kodu ile yapılacak. Misafir takım taraftarları localara alınmayacak. Localarda Covid-19 tedbirleri titizlikle uygulanacak, yüzde 50 kapasite sınırı doğrultusunda stada alınacak 250 taraftar için güvenilir bir ortam oluşturulacak.

Yönetim Kurulu,  Alanya Kestelspor karşılaşmasının biletlerinin Valilik önünde bulunan Düzcespor Store’de satışa sunulduğunu bildirdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu