Spor Haberleri

DÜZCE'NİN GÖZ BEBEĞİ OLACAK

DÜZCE'NİN GÖZ BEBEĞİ OLACAK

Düzce Belediyesi tarafından Şıralık Spor Tesisleri’ndeki yatırımlar artırılıyor. Düzcespor ve amatör spor kulüplerinin yararlandığı antrenman sahasındaki eksiklikler tamamlandı. Antrenman sahasına çim serilmesinin ardından başta aydınlatmalar olmak üzere diğer donanımlar da bitirildi.

Düzce Belediyesi, Şıralık spor tesisi alanında bulunan antrenman sahası, idari ve sosyal tesislerin tamamında boyama işlerini bitirdi. Son olarak tesislere aydınlatmalar da yerleştirildi. Belediye kaynaklarından alınan bilgileri göre, fiziki yatırımlar ve donatılar için bugüne kadar 1 Milyon 300 bin lira harcama yapıldı.

BAŞKAN SÖZ VERDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısı ile yine Şıralık alanında 8181 kişilik stadyum yapılacağını açıklamıştı. 117 dönüm alan içine ayrıca amatör spor kulüpleri için de stadyum yapılacağı bildirilmişti. Özgün bir model şeklinde hazırlanan projenin yıl içinde bitirilmesi hedefleniyor.

GELECEK İÇİN UMUT VERİYOR

Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan projenin tüm spor branşlarını içermesi, spor aktiviteleri içinde bulunan gençler için umut oldu. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gençlere yapılan yatırımların geleceğe yatırım anlamına geldiğini belirterek, “Bizim için önemli olan hem kültürel hem de sportif anlamda gençlerin gelişimine katkı vermektir. Belediye olarak kültürel, sosyal ve sportif yatırımlara öncelik veriyoruz’ dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu