Yaşam Haberleri

Endişelenme fixpack’le tüm cihazların garanti altında

Endişelenme fixpack’le tüm cihazların garanti altında

Fixpack Genel Müdürü Serhat Barış, fixpack ile garanti altına alınan tüm ürünlerin bakım onarım masraflarının sistem tarafından ücretsiz karşılandığını ve ürün kullanılamaz durumda ise ürün bedelinin yüzde ellisinin iade edildiğini söyledi.

Fixpack Düzce, Bolu, Sakarya, İzmit ve Bursa illerinin distribütörü Barış Elektronik ve fixpack Genel Müdürü Serhat Barış, garanti kapsamına alınan ürünleri ücretsiz bir şekilde yenilediklerini söyleyerek “Tüm telefonlar, beyaz eşyalar ve TV’leri fixpack güvencesi ile garanti altına alıyoruz. fixpack onarım hizmeti almış olanlar, cihazlarında onarım gerektiren bir durum olduğunda olayın NASIL ve NEREDE meydana geldiğine dair kimseyi ikna etmeye çalışmaz, hatta beyan bile yazmaz, bu konularla zaman kaybetmezler. Çünkü fixpack sadece sonuca yani onarıma odaklanır. Cihazları fixpack farkı ile hızlıca ve güvenle onarılır ve kendilerine teslim edilir” dedi.

Telefonun suya düşmesi ve kırılması durumlarının da garanti kapsamına girdiğini ifade eden Barış “Cihazınız arızalandı, düştü, ekranı kırıldı veya bozuldu. Peki, bu hasarlara hazırlıklı mısınız? Cihazın açılmadığında çalışmadığında, Cihazın camı ekranı kırıldığında, Cihazın şarj olmadığında, Cihazın suya düştüğünde, çay döküldüğünde, Wi-Fi bağlanmadığında, Açma / kapama-ses-home butonu çalışmadığında garanti kapsamına girer. Bu onarım hizmet paketi ile cihazınız hiçbir ek ücret alınmadan onarılıyor, belirttiğiniz adrese ulaştırılıyor” şeklinde konuştu.

Telefonun ekranı kırıldığında sadece ekran masraflarının 400-500 TL olduğunu söyleyen Barış, 7 bin TL fiyatında ki bir telefonu ortalama 250-300TL arası bir fiyata garanti altına aldıklarını ve bu garanti ile telefonun tüm bakım onarım işlemlerini yaptıklarını söyledi.

Barış “Cihazı satın aldıktan sonra üretici garantisi kapsamına girmeyen ve sıklıkla karşılaşılan ekran kırılması gibi bir durumla karşılaşıldığında cihazın markasına ve modeline göre değişmekle birlikte onarım için harcanacak tutar parça ve işçilikle birlikte 400-500 TL'ndan az değildir. Bu onarım için harcanacak zaman ve emek de cabası; güvenilir ve ucuz bir servis bulmak için de uğraşmak gerekir. Onarım kalitesinin garantisi de belli değil. fixpack ise size bir yıl içinde kaliteli ve güvenilir iki onarım hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Bu durumda, fixpack almak çok akıllıca ve ekonomik bir çözüm oluyor” dedi.

Ürününün alındığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde faturası ile birlikte fixpack kapsamında garanti altına alınabileceğini söyleyen Barış “Tonla para verip aldığın yeni cep telefonunun başına bir şey geldiğinde sorgusuz sualsiz, tamamen ücretsiz onarır ve sana ulaştır. Telefonunun 1 yıl korumak, tamir ettirmek, yeni telefon almak ve satmak için güvenilir adres www.fixpack.com.tr Yeni cep telefonuna fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde fixpack onarım hizmeti almak için sitemize bekleriz” dedi.

Fixpack’a ulaşımın çok kolay olduğunu söyleyen Serhat Barış “Barış elektronik Düzce Şubesine gelebilirler ya da Barış Elektronik çağrı merkezi (0380) 514 38 09 no’lu telefondan bilgi alabilirler. Ayrıca Düzce, Bolu, Bursa, Sakarya, İzmit il ve ilçelerine de bayilikler verilecektir”  ifadelerini kullandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu