Yaşam Haberleri

SANAYİ VE ÜRETİM ELE ALINACAK

SANAYİ VE ÜRETİM ELE ALINACAK

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ( TSO) tarafından 'Sivil Savunma ve Üretim Kaybı' konulu çalıştay programlandı. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay, bir gün süreli çalıştayın tüm sanayicilere açık olduğunu belirtti.

Düzce TSO tarafından eğitim ve ekonomi programlarına devam ediliyor. Bu amaçla 16 Nisan tarihinde çalıştay organizasyonu yapıldı. TOS konferans salonunda yapılacak olan çalıştaya 4 konuşmacı katılacak. Bir gün süreli çalıştayda Savunma Sanayi Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Gürsoy, Üretimdeki Kayıplarımız ve Kayıp Avcılığı konusunda Erol ÖZDEN, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Yeniden Yapılanma konusunda Murat TURHAN, Finansal Performansın Analizi ve Geliştirilmesi konusunda İlhami OK konuşmacı olarak bulunacaklar.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, çalıştayın tüm sanayicilere açık olduğunu belirterek " TSO olarak bölgemizin ekonomi sorunları konusunda çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Bunların önemli bir kısmını eğitim çalışmaları alıyor. Özellikle üretim, istihdam ve ihracat konularında üyelerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz' dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu