Yaşam Haberleri

YOLLAR AÇILIYOR, YOL YAPILIYOR

YOLLAR AÇILIYOR, YOL YAPILIYOR

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Düzce’nin dört bir yanında hummalı bir çalışmaya girişti. Ekipler sahada, günlük programa göre, yol açma, açılan yolların asfaltlanması, yama, tamir ve bakım ile kaldırım çalışmaları yapılıyor.

Belediyenin Fan İşleri müdürlüğü ekipleri güz dönemi için çalışma programını artırdı. Yaz dönemini çoğunluklu olarak imar planlarına göre yol açma ile geçiren ekipler bu kez açılan yolları asfaltlıyorlar. Ayrıca cadde ve sokaklarda bozulan yolları onarıyorlar, tamir ve bakım yapıyorlar. Bu arada açılan yollar üzerinde alt yapısı tamamlanmış olan yerlerde de kaldırımlar döşeniyor.

Ekipler günlük program dahilinde son olarak Çamköy, Akınlar, Kazukoğlu, Çavuşlar ve Beyciler mahallelerinde yol açması yaptılar. Çay, Karaca Hacı Musa, Bahçeşehir Çamlıevler mahallelerinde de bakım ve onarım ile yama çalışması gerçekleştirildi. Yetkililer ‘ Fen işleri müdürlüğü olarak genel programın yanı sıra günlük çalışma programı hazırlanıyor. Buna göre de ekipler gün içerisinde ellerindeki planlamaya göre işleri gerçekleştiriyorlar. Amacımız, verilen işleri eksiksiz olarak yerine getirmektir’ dediler.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu