Yaşam Haberleri

ET 81 AÇILDI

ET 81 AÇILDI

Yıllardır besicilik ile uğraşan Düzce Kırmızı Et Kombine Başkanı Erdoğan Bal “Çiftlikten Sofranıza” Sloganı ile ET 81 isimli et ve et ürünleri satış noktası açtı.

Düzce Kırmızı Et Kombine Başkanı ve Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi Erdoğan Bal ,  Gölyaka’da faaliyet gösteren 10 bin hayvan  kapasiteli Besi Çiftliğinde ürettiği etleri tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.

Bal “Çiftlikten Sofranıza” Sloganı ile Gölyaka Merkez’de ET 81 isimli et ve et ürünleri satış noktasının açılışını gerçekleştirdi.

Gölyaka bürokratları, siyasiler, Düzcespor Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşların  yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta konuklara ikramda bulunuldu.  

Açılışa Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan , Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve birçok davetli katılım sağladı.

 Et ürünlerini yine Gölyaka’da bulunan çiftliğinde kendi  yetiştirdiği hayvanlardan elde ederek vatandaşlara sunacak olan ET 81 işletmesi, toptan fiyatına perakende satış ile hizmet edecek.

DÜZCESPOR’A ÖZEL KÖŞE

Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi ve Düzce Kırmızı Et Kombine Başkanı Erdoğan Bal “ET 81” adıyla Gölyaka’da açtığı et ve et ürünleri satış noktasında sevdalısı olduğu Düzcespor’a özel bir köşe hazırladı.

Düzcespor’a yaptığı destekler ve Yönetim Kurulunda gerçekleştirdiği çalışmalar ile Düzcespor’a büyük hizmetlerde bulunan Erdoğan Bal işletmesinin en güzel yerini Düzcespor’a ayırdı. Düzcespor koleksiyon malzemeleri ile bu özel bölümü süsleyen Bal ,Düzcespor sevdasını işletmesine de taşıdı. Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin de  katıldığı açılışta Erdoğan Bal Kapoğlu ile birlikte  Düzcespor köşesi önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Düzcespor için hazırlanan bu özel bölüm davetlilerin ilgi odağı oldu.

 

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Fiyat ne
    6.04.2021 - 12:28:17 Fiyat ne

    Normalde besleyen kazanıyor kesen kazanıyor taşıyan kazanıyor satan kazanıyor bunların hepsini tek bir kişi yapacaksa fiyatların bayağı bir farklı olması lazım acaba gercekten bu kadar fiyat farkı varmı yoksa sadece adımı çiftlikten sofranıza

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu