Yığılca Haberleri

GENÇLER YIĞILCA’DA KAMP YAPTI

GENÇLER YIĞILCA’DA KAMP YAPTI

Yığılca Belediyesi ve Genç Eller Derneği tarafından organize edilen 5 Yıldızlı Doğa Kampı gerçekleştirildi. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in kampa destek vermesi ve ilçesini gençlere tanıtmak için yaptığı çalışmalar gençler tarafından takdirle karşılandı.

 Düzce’nin tanıtımını amaçlayan ve geçtiğimiz yıl Eylül ayında Düzce Genç Eller Derneği’nin başlattığı “Okuduğun Şehri Tanıyor musun” projesinin kamp etabı gerçekleştirildi. Düzce Üniversitesi’nde öğrenim gören 40 öğrenci ile gerçekleştirilen kamp programına Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit de destek verdi. Muzaffer Yiğit’in Yığılca’nın turizm merkezi olması  için yaptığı çalışmalar ışığında gençlere Yığılca’yı tanıtmak için verdiği destek gözlerden kaçmadı. Kamp yapan gençlerle tek tek ilgilenen ve   kamp alanının sorunlarını çözen Başkan Yiğit’in bu yaklaşımı gençlerden de tam puan aldı.

 Kamp programına katılan gençler Hasanlar Barajı, Saklıkent Şelalesi, Yoğunpelit Şelaleri, Mengen Şelaleleri ve Geyik Beli kanyonunu gezdi. Kamp bölgesi olarak ise Keçi Ağılları verilen Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz aylarda Milli Park statüsü verilen bölgede gerçekleştirdi. Kampın son gününde Yığılca Belediye Başkanı ile buluşan gençler başkana teşekkür ederken, Belediye Başkanı Yiğit, ilçenin tanıtımı için var güçleri ile çalışacaklarını dile getirdi. M. YILMAZ


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu