Yığılca Haberleri

Yığılca’da dev iftar

Yığılca’da dev iftar

AK Parti İl Başkanı Keskin: "Önümüzde inşallah çok kısa süre sonra ramazan bayramımız var. Rabbim hepimizi sağlıklı huzurlu bir şekilde ramazan bayramına ulaşmayı nasip etsin"

 İş adamı Ağaoğlu: "Ülkemiz maalesef büyük bir abluka altında. Güçlü bir Türkiye'yi istemeyenlerin üzerimizde oynadığı oyunları çok iyi biliyoruz"

 Düzce'nin Yığılca ilçesinde düzenlenen iftar programında, şehit ve gazi yakınları oruçlarını birlikte açtı.

Yığılca Belediyesi tarafından organize edilen iftar programına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Yığılca Kaymakamı Muhammet Furkan Sancaktutar, Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra, iş adamı Ali Ağaoğlu katıldı.

Program sonunda konuşan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, tüm katılımcılara anlamlı programa katıldıkları için teşekkür etti.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Kesin de programda emeği geçenlere teşekkür etti.

İftar programına katılan iş adamı Ali Ağaoğlu da kendisini artık Yığılcalı olarak gördüğünü kaydetti.

Ülkenin bu zor günlerde yatırımlara ihtiyacı olduğunu ifade eden Ağaoğlu, "Allah nasip ederse burada dünyanın en çevreci çimento fabrikasını kuracağız. Yığılcalı olup İstanbul'daki şantiyelerde çalışan yüzlerce vatandaşımız var. Burada fabrika kurulduğu zaman o kardeşlerimiz burada iş imkanına kavuşmuş olacak. Ülkemiz maalesef büyük bir abluka altında. Güçlü bir Türkiye'yi istemeyenlerin üzerimizde oynadığı oyunları çok iyi biliyoruz. Ancak biz bu zor şartlarda bile bu yatırımı inşallah gerçekleştireceğiz." dedi.

Konuşmaların ardından Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve iş adamı Ali Ağaoğlu'na desteklerinden dolayı plaket verdi.

Program Fatih Yardım'ın seslendirdiği ilahi konseri ile sona erdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu