Yığılca Haberleri

Çevre yolu projesi tamamlanmak üzere

Çevre yolu projesi tamamlanmak üzere

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in göreve gelirken verdiği sözlerden biri olan Yığılca Çevre Yolu Projesinde çalışmalar devam ederken, projenin en önemli noktası olan Kemerdeğirmeni Hacıeli Deresi’nde köprü yapımı da tamamlanmak üzere.

Göreve geldiği günden itibaren Yığılca’ya bir çok hizmet kazandıran Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Yığılca çevre yolu projesinin bitmek üzere olduğunu söyledi. Köprünün yapım aşamasında olduğunu ve yarısının bittiğini ifade eden Başkan Yiğit “Köprümüzün yapım aşamasına başlandı. Köprümüz Yığılca için çok önemli. Yığılca’nın yollarını bozan yük kamyonları bu köprüyü kullanacak. Çevre yolu projemizde bizim seçimde verdiğimiz bir sözdü. Bunu da yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu köprü ve çevre yolu faaliyete geçtikten sonra Yığılca’ya ayrı bir güzellik katacak” dedi.

Çevre yolu projesinin Yığılca’ya çok şey katacağını ifade eden Başkan Yiğit “Köprümüz Hacıeli deresi üzerine yapılmakta. İlçe için büyük önem arz eden bir köprü. Köprünün yapılması ile birlikte hem araçlarımız hem vatandaşlarımız rahat edecek. Köprü’de yarıya geldik. Yığılca çevre yolunu tamamlıyoruz. Kemerdeğirmeni mevkisinde Hacıeli köprüsü bu çevre yolunun en önemli noktası. Köprünün yapımı ile birlikte ağır tonajlı araçlarda Yığılca’nın içinden değil bu köprüden geçecek ve trafikte rahatlayacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yığılca 50 yıldır alamadığı hizmetleri almaya başladı” ifadelerini kullandı. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu