Yığılca Haberleri

Yığılca'ya sağlık müjdesi

Yığılca'ya sağlık müjdesi

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Eylül ayının sonuna kadar Devlet Hastanesine tıbbi röntgen cihazı ve kesintisiz enerji sağlayacak olan bir jeneratörün faaliyete geçeceğini söyledi.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in girişimleri sonucunda, Yığılca Devlet Hastanesine tıbbi röntgen cihazı ve kesintisiz enerji sağlayacak olan bir jeneratör kazandırıldı. Tıbbi Röntgen Cihazı ve Jeneratörün önümüzde ki ayın sonuna kadar faaliyete geçeceği bildirildi.

KAN LABORATUVARI ÜNİTESİ KURULUYOR

Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in uzun çabaları sonucunda, Yığılca Devlet Hastanesine Kan Laboratuvarı Ünitesi kazandırıldı.  Yığılca Halkı için hayati önem taşıyan Kan Laboratuvarı Ünitesinin ise bu yılın sonuna kadar kurulması bekleniyor.

Başkan Yiğit konu ile ilgili olarak "Uzun uğraşlar sonucu, Yığılcamıza kazandırdığımız bu hizmetlerden ötürü  Sayın Bakanımız Faruk Özlü başta olmak üzere, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'e, Milletvekillerimiz Fevai Arslan'a Ayşe Keşir Hanımefendiye, Sayın Valimiz Zülkif Dağlı beye, İl Sağlık Müdürümüz Mustafa Özyörük beye Yığılca halkı adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yığılca Devlet Hastanemize kazandırdığımız bu cihazlar sayesinde, halkımız artık yollarda can çekişmeyecek" dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu