Yığılca Haberleri

Ağır tonajlı araçlar bu köprüden geçecek

Ağır tonajlı araçlar bu köprüden geçecek

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit tarafından, ağır tonajlı araçların Yığılca Kent Merkezine girmesini engellemek için inşaatına başlanan kemer köprüsünün yapımı tamamlandı.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in büyük çabası ile inşaatına başlanan kemer köprüsü tamamlandı.  Ağır tonajlı araçların Yığılca Kent Merkezinden geçişini engellemek için Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in girişimleri ile 400 Bin TL'ye yaptırılan Kemer Köprüsü, Yığılca'ya rahat nefes aldıracak.

Düzce yoluna bağlanan çevre yolu üzerine yaptırılan köprü sayesinde, ağır tonajlı araçlar kent merkezine giremeyecek. 15 Metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğinde inşa edilen köprü, Yığılca ilçesi için büyük önem taşıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, "İlçemize yeni bir hizmet kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kemer Köprü ve Çevre yolu projesi, benim en büyük hayalimdi. Yığılca için hayati önem taşıyan bu köprünün tamamlanması bizi çok mutlu etti. Bu köprünün yapılasında emeği geçen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız sayın Faruk Özlü'ye, AK Parti İl Başkanımız Hikmet Keskin'e, AK Parti Düzce Milletvekillerimiz Fevai Arslan ve Ayşe Keşir Hanıma, Sayın Valimiz Zülküf Dağlı'ya teşekkür ediyorum" dedi.  


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu