Yığılca Haberleri

Yığılca doğalgaza kavuşuyor

Yığılca doğalgaza kavuşuyor

Düzce ilinin mesafe olarak en uzak, coğrafi olarak en büyük ilçelerinden olan Yığılca ilçesinde doğal gaz çalışmalarına başlandı.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'in en önemli projesinde ilk kazmanın vurulma aşamasına gelindi. DERGAZ Müdürü Mustafa Doğan ile Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit son değerlendirmelerini sahada birlikte yaptılar.

Proje konusunda Başkan Yiğit şu değerlendirmeyi yaptı "Yığılcamız için olmazsa olmaz olan, mega projemiz diye adlandırdığımız doğalgaz projemizde bugün son incelemeleri yaptık. Sayın müdürüm ile birlikte inşallah önümüzdeki bir kaç gün içinde hava şartları da müsade ederse Dergaz çalışanlarınca ilk kazma vurulacak. Böylelikle tarihi bir çalışma ilçemizde başlamış olacak. Yığılcamıza ciddi bir ivme kazandıracak bu dev proje Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü Bey'in üstün gayretleri ile yürütüldü. Çok şükür başarı da sağlandı. Bu çalışmamızda büyük desteklerini gördüğüm Sayın Bakanımıza, Sayın Vekillerime ve İl Başkanıma tekrar tekrar ilçem adına şükranlarımı sunuyorum. Yığılca sizleri tarihine altın harflerle kazıdı"


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu