Yığılca Haberleri

Başkan Yiğit Oxijen’i Ziyaret Etti

Başkan Yiğit Oxijen’i Ziyaret Etti

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ilçede doğalgaz çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini, abonelik işlemlerinin başladığını ve ilk aboneliği de bizzat kendisinin yaptığını söyledi “Başkaları hayal eder biz yaparız” dedi.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit Oxijen Medya’yı ziyaret etti. Yığılca’da yatırımların ara verilmeksizin devam ettiğini söyleyen Başkan Yiğit, ilçenin en önemli projelerinden biri olan doğalgaz projesinde de abonelik işlemlerinin başladığını söyledi.

Başkan Yiğit “ Aksa Müşteri Hizmet Noktasının açılışını yaptık. Doğalgaz aboneliğimizi aldık. Vatandaşlarımız abonelik işlemlerini artık gerçekleştirebilecek. İlçemize hayırlı olsun. Yığılca’da doğalgaz girmeyen ev bırakmayacağız. Yığılca için doğal gaz hayal diyorlardı ve bunu biz gerçekleştirdik. Başkalarına hayal gelen projeleri biz hayata geçirdik” dedi.

Sosyal alan projelerinin de çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Yiğit, harmantepe doğal yaşam alanında sona gelindiğini, tamamlandığında Düzce’ye örnek olacak bir yaşam alanı ortaya çıkacağını söyledi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu