Düzce Parantez Köşe Yazarları
Bayram Ali KUBİLAY
Bayram Ali KUBİLAY

bayramalikubilay@hotmail.com

TÜRK MİLLETİ TEK VÜCUT OLUP; ŞEREF YOKSUNU NATO’YA CEVABI VERMELİDİR….

NATO'nun Norveç'teki TridentJavelinTatbikatı'ndaMustafa Kemal Atatürk'ün düşman liderler arasında ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın düşmanla iş birliği içinde gösterildiği skandallailgili olarak Türk Milleti tek vücut olup kenetlenmelidir.

NATO’nun tatbikatında yapılacak eylemlerin veya sergilenecek materyallerin tatbikat öncesi bir kaç defa  izlenilmesine rağmen NATO ‘nun Norveç’teki sorumlu komutanının gözünden kaçması diye bir şey olamaz. Yetkililerin daha sonra özür dilemesi de yetmez..

Ey Türk Milleti…Ey Türkiye  Cumhuriyetinin bekçileri…. Dünya devletleri tarafından her gün sınanmaktayız. Türkiye’nin birlik ve beraberliğini her daim sınayan Dünya Devletlerine  birlik ve beraberlik dersi vermenin zamanı gelmiştir.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ü düşman lideri , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ını da düşmanla işbirlikçi gösteren adi soysuzlara  82 milyon Türk vatandaşının istisnasız tepki göstermesi gerekir.  İki Türk Liderine hakarete varan yakıştırmalar yapan her kim olursa olsun ona avazımızın çıktığı kadar lanet okumamız gerekir. 15 Temmuz’da bağımsızlığımıza leke sürmek için girişimde bulunan hainlerden,  Türk düşmanlarından  hiç farkı olmadığı görülen NATO ‘nun özür beyanı yetmez…. Yetmez kardeşim…

NATO tatbikat komutanlarının ‘’o hakaret içeren materyalleri fark edemedik’’  demeleri yetmez..  Bizlerin şimdi öyle bir eylem yapmamız lazım ki  15 Temmuz ‘daki birlikteliğin 100 misli daha fazlası olmalıdır. 

Mustafa Kemal ATATÜRK’e Recep Tayyip ERDOĞAN’a o çirkin yakıştırmayı yapan şerefsizin kesinlikle Türk Adaletine teslim edilmesi gerekir.

Bugünden tezi yok TBMM  acil toplanıp , siyasi parti liderleri veya sözcüleri bir bir NATO’nun bu davranışını kınamalıdır, hatta ve hatta lanet okumalıdır.  Bakalım hangi parti kime ne kadar sahip çıkabiliyor bir görelim..

Dünya devletlerinin her yoldan, her koldan  Türkiye Cumhuriyetine saldırmanın bir örneğini gösteren NATO’ya kınamak yetmez..

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının her daim uyanık olması gerektiği bir kez daha görülmüş oldu..

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün yaptıkların ,bıraktığı eslerini unutamayan ey NATO ; bil ki ; o eserleri müdafaa ve muhafaza etmek görevi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’dadır..Haddiniz bilin ki….


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Memur
    25.12.2017 - 10:55:31 Memur

    Hadi Kubilay kardeşim hemen şu Nato üslerini kapatalım...Hatta natodan çıkalım...Nato ile ilişkisi olan ülkelere kaval çalalım....var mısın kardeşşşşşşş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu