Düzce Parantez Köşe Yazarları
Bayram Ali KUBİLAY
Bayram Ali KUBİLAY

bayramalikubilay@hotmail.com

İNŞALLAH HABER DOĞRU DEĞİLDİR !!!

‘’Düzcespor Yönetim Kurulu bütün yetkiyi Menajer ERSİN VELİ, ÜMİT AYDEMİR VE MEHMET DAYAN’a verdiği ve tüm transferlerin bu menajerler vasıtası ile yapılması konusunda anlaşma sağladığı iddia edildi.’’

Bu haber 16 Temmuz 2018 tarihinde yerel medya da yayınlandı. Yine bu haber 18.07.2018 tarih saat:09.06’ya kadar 1630 kişi tarafından okunduğu görüldü.

Düzcespor’un geleceğini ilgilendiren, en ufak karartıya bile duyarlı olup Düzcespor taraftarları ile paylaşan yayın organına ve haber sahibine teşekkür etmek gerekir.

Eğer; bu haber doğru değilse, Düzcespor Yönetiminin en hızlı şekilde bu haberi tekzip etmesi gerekir.

Sayın Düzcespor Kulübü Yönetim Kurulu başkan ve üyeleri; Düzcespor’un Menajer veya Menajerle çalışmasına kimse kızamaz veya kimse tenkit edemez. O seçim Başkan ve Yönetim kurulunun seçimidir. Menajerlerle çalışma prensibi yönetimde kabul görmüş ve karar verilmiştir. Ancak; sizin Menajer tabir ettiğiniz ERSİN VELİ, ÜMİT AYDEMİR VE MEHMET DAYAN’ın Menajerlik Lisansları yok. Yanı TFF’den izinli Menajer olmayan kimseyi Düzcespor Yönetimi Menajer diye muhatap almaktadır. Bu da; TFF’nin 2015­ Haziran’da yayınlanan Futbol Menajerleri ile Çalışma Talimatı’nın Madde: 18’e aykırıdır.

Yapmayın, etmeyin Düzcespor bir markadır. Başkasının menajerlik belgesi ile alakası olmayan kimseler yetkilendirilmesin. Bir başkasının diploması ile diplomasız olanlar prim yapmasın. Kısacası herkes haddini bilsin.

Başkanım... Sizler Mühendislik diplomanızı başka birine kullandırır mısınız? Tabi ki HAYIR...

Siz siz olun; Menajerlik lisansı olamayan kimseyi de lütfen muhatap almayın.

Menajerlik lisansı olmayanları muhatap alırsanız TFF’nin Talimatlarına aykırı hareket etmiş olup, lisanslı Menajerlere saygısızlık yapmış olursunuz.

Sizin fıtratınızda saygısızlık olmadığını adım gibi bildiğim için Lisansı olmayan Menajerleri def edin gitsinler. Onlardan hayır gelmez.

Lisansız Menajerlerle çalışmanız yok ise de; 16.07.2018 de yayınlanan  haberi tekzip etmekte fayda vardır.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. akif ÇEBİ
    27.7.2018 - 15:30:44 akif ÇEBİ

    düzcede spor camiasında olup bitenleri göstermeniz güzel ama düzce spor kamuoyunun merak ettigi bazı konularda var düzceye yapılacak stadyum neden başlamıyor nereye yapılacak nerde sorun var cumayeri motor sporları merkezi ne aşamada neden bilgilendirilmiyor düzce halkı kurugöle futbol takımları kamp merkezi kurulmuyor bjk gs ts futbol yatırımı düzcede yatırım yapmaktan vazmı geçti bo konuarı araştırıp düzce kamuoyunu bilgilendirirseniz sevinirin teşekkürler

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu