Düzce Parantez Köşe Yazarları
Bayram Ali KUBİLAY
Bayram Ali KUBİLAY

bayramalikubilay@hotmail.com

T.Ü.F.A.D. DÜZCE ŞUBESİNE HATIRLATMAK …..!.. ?...

‘’Ahde Vefalı olmak’’ erdemlikten gelir. ‘’Ahde vefasızlık ‘’ise  kıymet bilmemeksizlikten gelir.

  Buyurun….

   Hangisinden olmak istiyorsan sen seç al..

   Arkadaş…

   Dostlar, abiler, kardeşler… Düzcespor sezon başı hangi şartlarda saha çıktı, hangi şartlarda bugünlere geldi, herkes tarafından bilinmektedir.

  Benim esas  meselem ; Düzcesporu zor şartlarda, sezon başı kampa gitmeden ,transfer alternatiflerini değerlendirme imkanı bulamadan , Düzcespora transfer edilebilen futbolcularla en üst düzeyde faydalanabilmeyi kendine şiar edinebilen Düzce TÜFAD üyeleri olan Teknik Kadro sayesinde Düzcespor rakiplerinden hiçte geride kalmadı… Hatta herkes bu takım Playy Off oynar demeye başladı…Bu söylemi söylettirenlere bir teşkkür etmemek  ahde vefasızlıktır.

Düzce Tüfad Üyesi olan Düzcespor Teknik Kadro Yeni Yönetimin göreve  gelene kadar (O günkü imkanlara rağmen) kötü sonuçlar almadı..  Ekonomik yönden zorda olan sporculara kol kanat gerip başarılı olmak için her gün sporcuları  motive etmek için büyük fedakarlıklar yapan teknik kadro Düzce TÜFAD yönetimi tarafından onurlandırılmalıydı.

Sayın TÜFAD YÖNETİM KURULU ve BAŞKAN’ı….  Derneğimizin (Derneğimizin diyorum ;çünkü bende bu derneğin üyesiyim) üyeleri olan; Teknik Direktör Adem NEBOĞLU,Yrd.Antr. Emre BAYKAL ,Kaleci Antrenörü  Seçkin ASUK ‘tan oluşan ekip, sezon başı Düzcespor Kulübünün  teknik kadrosuna getirildiler.

Bu kadro Düzcespor’u 23 hafta  mükemmel bir durumda sevk ve idare etti. 23 hafta içinde başarı ile Düzce TÜFAD’ı  temsil ettiler. Hatta Düzce TÜFAD üyelerimizin  de Düzcespor’da görev alma hırsı ve şevkini biz üyelerimize aşılamışlardır. Ben bile (Eski TFF İl Temsilcisi, Düzcespor Kulüp Başkanı, Düzce TÜFAD Onur Kurulu Üyesi olarak ) bu ekip görevde olduğu sürece onur duydum.

 Sayın Yetkili TÜFAD DÜZCE ŞUBE BAŞKAN ve Y.KURULU ÜYELERİ.. Bugüne kadar Ahde vefa örneği sergileyerek Ayrılan Teknik Kadroya bir Basın toplantısı  düzenliyerek  Düzcespordaki başarılarını taçlandırmanızı bekledim. Ancak bugüne kadar hiçbir sosyal medya veya Yerel basın kuruluşlarında Düzce TÜFAD tarafından  hazırlanmış bir bildiri veya teşekkür metnini görmedim… 

Neden? Niçin?? Bu soruların cevabını verir de, giden arkadaşlara ahde vefa ederseniz sizi alınlarınızdan  Öperim…(Ahde vefa gösterecek olsaydınız bugüne kadar teşekkür eder, basın bildirisi yayınlardınız…)26 Şubat 2020

Bayram Ali KUBİLAY

Mali Müşavir

Düzce TÜFAD Onur Kurulu Üyesi


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu