Eğitim Haberleri

Çilimli Anaokulundan Şenlik

Çilimli Anaokulundan Şenlik

Çilimli Anaokulu tarafından ilçede düzenlenen Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri büyük ilgi gördü. Gün boyu süren şenlikte, çocuklar hazırladıkları gösterileri sergilediler. Kurulan parklarda doyasıya oynadılar.

Çilimli Anaokulu tarafından düzenlenen Okul Öncesi Şenliği halk tarafından ilgiyle izlendi. Anaokulu çocuklarının hazırladıkları gösteriler izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. 

 Hem çocuklara hem katılımcılara sınırsız patlamış mısır, pamuk şeker, macun dağıtıldı. Şenliğe gönüllü olarak İbrahim Hoşver İlkokulu, Şerefiye İlkokulu, Kırkharman İlkokulu, Topçular İlkokulu ve Esenli İlkokulu Anasınıfı öğrencileri de katıldı. Çocuklar hep birlikte gönüllerince eğlendiler. 

Çilimli Anaokulu müdürü Nuray Eran okul öncesi eğitime dikkat çekerek “Üçüncü Okul Öncesi Eğitim Şenliği kapsamında ilçemizde okul öncesi eğitimin önemini velilerimize vurgulamak, dikkat çekmek amacı ile stantlar oluşturduk. Kişilik dönemi ve zekâ gelişimi için en kritik evre bu dönemlerdir. Çok önemli olan bu evre, okul öncesi alan öğrencilerimiz almayan öğrencilerimize göre iki yıl önden başlıyorlar. Öğrencilerimiz için çok faydalı. Okul öncesi eğitim insanın ruhuna vurulan bir damga gibi izi yıllarca silinmiyor” dedi.

Şenliğin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmen, öğrenci, veli ve personele teşekkür etti. Veliler ise okul öncesi eğitimin çok önemli olduğuna vurgu yaparak bu etkinliği gerçekleştirenlere teşekkür ettiler. 
commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu