Eğitim Haberleri

Çilimli Anaokulu yeni haliyle bir harika!

Çilimli Anaokulu yeni haliyle bir harika!

Çilimli Anaokulu Öğretmenleri eğitim öğretim yılı başında okulun boyanamayan iç duvarlarını Düzce Gençlik Merkezi Müdürlüğü Tiyatro Ekibinin desteği ile boyadı.

Yeni Eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Çilimli Anaokulu’nun boyanamayan duvarları için Düzce Gençlik Merkezi Müdürlüğü Tiyatro Ekibi destek oldu. Boyanamayan duvarların boyanması ile anaokulu tam anlamı ile eğitim öğretime hazır hale geldi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran, öğretmenlerin daha temiz bir ortamda eğitim hizmeti vermek için fedakârlık örneği sergileyerek okulu boyadığını söyledi.
      
 Eran yaptığı açıklama da “Okulumuz tatil döneminde boyanamadı. Bu ihtiyaç üzerine boya temin ettik. 4 öğretmenle 3 gün boyunca okulun iç cephe duvarlarını boyadık. Öğrencilerimizin daha temiz ve sağlıklı sınıflarda eğitim görmesi için öğretmen arkadaşlarımızla ve Barbaros hoca önderliğinde sınıfları boyadık. Çalışmalarımızın ardından okulumuz çok güzel bir görünüme kavuştu.  Böylece hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz mutlu oldu” dedi. 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu