Eğitim Haberleri

Pakmaya Anaokulu'nda Neler Oluyor?

Pakmaya Anaokulu'nda Neler Oluyor?

Düzce PakmayaAnaokulu’nda bazı veliler okulda bir öğretmenin hem çocukları hem de meslektaşlarını darp ettiğini, durumu Milli Eğitime şikayet ettiklerini ancak bir sonuç alamadıklarını iddia ettiler.

Pakmaya Anaokulu velileri, okulda yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğüne dilekçelerle şikayette bulundu. İddialara göre, Pakmaya Anaokulunda bir öğrenci darp edilerek okula alınmadı. Bir öğretmen, 3 yaş sınıfı öğretmenini darp etti. Veliler durumu Müdüre bildirse de Okul Müdürü olayı soruşturmak yerine darp edilen öğretmenin okulla ilişiğini kesti.

Velilerin iddiaları bu kadarla da kalmıyor. Veliler yaşanan bu olumsuzluklarla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayetlerini iletse de, Milli Eğitim gereğini yapmadı.

Okul Müdürünün velilerin özel hayatları ile ilgili çirkin söylemler yaptığını iddia eden Veliler, okulun sürekli kendilerinden para talep ettiğini ve çocukların imkanlarının kısıtlandığını belirtiyor.  Bahar şenliği ve yıl sonu gösterileri gibi etkinliklerin hiç birinin okul tarafından yapılmadığını dile getiren veliler, bir çok öğrencinin 25 gündür okula gitmediğini ve okulla ilişiği kesilen öğretmen yetire göreve başlayan yeni öğretmenin öğrenci olmaması nedeniyle çalışamadığını ancak yinede maaş alarak devleti zarara uğrattığını iddia ediyorlar.

Pakmaya Anaokulu velilerinin bu iddialarının acilen incelenmesi ve eğer doğruysa  gereğinin yapılması bekleniyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu