Eğitim Haberleri

Çilimli Anaokulu Öğrencilerinin Cami Sevgisi

Çilimli Anaokulu Öğrencilerinin Cami Sevgisi

Üç Ayların ilki mübarek Ramazan-ı Şerif’in habercisi Receb-i Şerif ayı nedeniyle Çilimli Anaokulu öğrencileri Cami Ziyaretini gerçekleştirdiler.

Çilimli  Anaokulu öğrencileri İlçe müftüsü Yusuf Yaşar, Çilimli ilçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, Çilimli Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi, okul öğretmenleri ve öğrenci velileri ile birlikte Üç Ayların  başlangıcı ve küçük yaşta cami, sevgisini ,saygısının esas temellerini  atmak amacıyla Çilimli Merkez Camisini  ziyarette bulundular.

Çilimli Müftüsü Yusuf Yaşar tarafından cami’nin bölümleri hakkında bilgiler verip öğrencilerle beraber sure ve dua okuyarak cami hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu. Öğrencilere meyve suyu ve kek ikram edildi.

 Camiyi ziyarette bulunan minik öğrenciler kek ve meyve suyu ikramının ardından güler yüzle karşılayan Çilimli İlçe Müftüsü Yusuf Yaşar tarafından Çilimli Anaokulu öğrencilerine  Çilimli Merkez Camisinin bütün bölümlerini  gezdirdikten sonra son olarak Hadis ve Dualar eşliğinde  güzel temennilerde bulundu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu