Gündem Haberleri

Anaokulu öğrencilerinden anlamlı hediye

Anaokulu öğrencilerinden anlamlı hediye

Gölyaka ilçesindeki iki anaokulunda eğitim gören öğrenciler, "Arkadaşım Üşümesin" projesi kapsamında annelerine ördürdükleri atkı ve bereleri, Van, Şanlıurfa, Ağrı, Çankırı ve Denizli'deki öğrencilere gönderdi

Düzce'nin Gölyaka ilçesindeki iki anaokulunun öğrencilerinin annelerine ördürdükleri atkı ve bereler, Van, Şanlıurfa, Ağrı, Çankırı ve Denizli'deki okullarda eğitim gören öğrencileri ısıtacak.  İlçedeki Gölyaka Anaokulu ve Şehit Cemal Atabaş Anaokulu'nda, "Değerler Eğitimi" kapsamında çocuklarda yardımlaşma ve dayanışma duygusunu geliştirmek amacıyla "Arkadaşım Üşümesin" projesi başlatıldı.

Proje kapsamında, evlerinde annelerine ve akrabalarına ördürdükleri el emeği atkı ve bereleri toplayan öğrenciler, bunları öğretmenlerine teslim etti. Öğretmenleri tarafından kolilere yerleştirilen malzemeler, daha önce belirlenen Van, Şanlıurfa, Ağrı, Çankırı ve Denizli'deki okullara gönderildi.

Proje hakkında   bilgi veren Gölyaka Anaokulu Müdürü Nagehan Çelebi, öğretmen ve veliler aracılığıyla, yardımlaşma ve dayanışmayla ilgili öğrencilere bilgi verilmesinin sağlandığını söyledi.

Bu kavramların anlatıldığı proje kapsamında başlattıkları kampanyaya, beklentilerin üzerinde bir katılım sağlandığını anlatan Çelebi, "Projeye destek veren öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz." dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu