Gündem Haberleri

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İÇİN ANLAMLI ETKİNLİK

Hami Kardeş Projesi kapsamında Zübeyde Hanım Anaokulu ve Oyna Öğren Anaokulu işbirliği ile hazırlanan “Sıfır atıkların geri dönüşüme kazandırılması” bilincinin yaygınlaşması amacıyla hazırlanan program büyük ilgi gördü.

Zübeyde Hanım Anaokulu ve Oyna Öğren Anaoukulu’nun hami kardeş proje sergisi için hazırlanan “Sıfır atıkların geri dönüşüme kazandırılması” projesi kapsamında sergi düzenlendi. Sergiye Milli Eğitim Şube Müdürleri Kadir Çetin ve Mehmet Apaydın, Milli Eğitim Arge biriminden Ali Cambaz, Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Hatice Çalışkan, Oyna Anaokulu Müdürü Melike Efe, Anaokulu müdürleri Emine Taşlı, Gülsüm Albayrakoğlu, Melek Yavuz, Sanem Suveren, Serap Yamak, Sema Çelik, Ülkü Şahin, Özel Hayalimiz Anaokulu Kurucusu Fazma Bakan, Ali Çiçek, Bekir Gürler, Fazih Yazıcı ve diğer kurum müdürleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Oyna Öğren Anaokulu behçesindeki sergi açılışında öğrencilerin, ekmeğin geri dönüşüm hikayesi, Taş takıştır yap yakıştır, Bez Torba, Atık Malzemelerden kostüm yapımı gibi el becerileri sergilendi. Öğrenciler yaptıkları çalışmaları defeile ve sergi ile tanıttı. Ekmeğin geri dönüşüm hikayesi ile ilgili projeye katkı sağlayan velilere katılım belgelerini Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Çetin takdim etti. Bayat ekmeklerden yapılan ürünler kitap haline getirilerek misafirlere hediye edildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu