Gündem Haberleri

HER YIL DAHA DA GÜÇLENİYOR

HER YIL DAHA DA GÜÇLENİYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Oxijen TV’nin 3’üncü kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Oxijen Medya'yı ziyaret etti. Özlü yaptığı açıklamada, “yerel basın anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıran Oxijen Medya'nın ekran yüzü OxijenTv'nin 3’üncü yaşını kutluyorum “ dedi.

Başkan Faruk Özlü, İnternet TV yayıncılığında 2 yılını geride bırakan Oxijen TV'nin yıl dönümü dolayısıyla Oxijen Medya Grubu'nu ziyaret etti.

Bünyesinde Düzce'nin Sesi, Parantez ve Günaydın gazetelerini de barındıran ve Düzce'de açık hava reklamcılıktaki tecrübesi ile kendini kanıtlayan Oxijen Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ile bir araya gelen Başkan Özlü, "Bünyesindeki gazeteleri ve internet haber portalları ile Düzce'de yerel basın anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıran Oxijen Medya'nın ekran yüzü OxijenTv'nin 3’üncü yaşını kutlarım “ ifadelerinde bulundu.

Oxijen TV’nin yayın hayatına başladığı günleri dün gibi hatırladığını söyleyen Başkan Özlü, yaptığı yenilikler ile her geçen yıl  gücüne güç katan Oxijen Medya grubunun, sadece ilimizde değil bölgemizin de sesi olma yolunda ilerlediğini belirterek, başarılı ve istikrarlı yayın hayatınızın devam etmesini dilediğini söyleyen Özlü, Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş nezdinde “tüm çalışanların başarılarının devamını diliyorum “ dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu