Gündem Haberleri

Mahalleli tedirgin: Her an yıkılabilir

Mahalleli tedirgin: Her an yıkılabilir

Düzce Merkez Nusrettin Mahallesi’nde İstiklal Caddesi ve Şehit Ruhsar Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan eski ve kullanılmayan bina tehlike saçıyor.

Düzce Merkezde yayaların sıkça geçtiği bir konumda bulunan ve tehlike arz eden eski binanın can ve mal güvenliği açısından büyük tehlike arz ettiğini bildirildi. 
Vatandaşlar İstiklal Caddesi ve Şehit Ruhsar Caddesi’nin kesiştiği cadde üzerinde bulunan ve insanların üzerine yıkılmak üzere olan eski binanın yetkililer tarafından acil olarak yıkılmasını istiyor.  Mahalle sakinleri, binanın tehlike saçtığını belirterek, “Uzun zamandır kullanılmayan bu bina, kış şartlarında iyice yıprandı. Geçtiğimiz günlerde büyük bir gürültü ile binanın çatısı çöktü. İki caddenin kesiştiği yer olması ve yayaların çokça kullandığı bir alan olması nedeniyle tehlike arz ediyor. Çocuklarımız bu binanın önündeki kaldırımda oyun oynuyorlar. Bina her an kendiliğinden yıkılabilir ve altında kimin kalacağı belli değil. Yetkililer bir an önce kimsenin canı yanmadan ,bu binayı güvenli bir şekilde yıkmalı” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu