Gündem Haberleri

KALTU EKİPLERİN BAŞINDAN AYRILMIYOR

KALTU EKİPLERİN BAŞINDAN AYRILMIYOR

İstanbul Caddesi’ndeki yoğunluğu azalan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gece gündüz Düzce’nin ihtiyaçları doğrultusunda asfaltlama çalışması yapıyor. Eğitim sezonunun başlamasıyla birlikte okul etrafındaki yolları da asfaltlayan ekipler son olarak gece saatlerinde Mehmet Akif Ersoy okulu etrafını asfaltladılar.

Düzce’nin bütün yükünü çeken, yolların mimarı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gece gündüz demeden tüm istek ve taleplere yetişmeye çalışıyor. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün vizyon projelerinden biri olan ve Düzce merkezi yeni bir görünüme kavuşturması beklenen kent estetiği projesinin başından bu yana, insanlar mağdur olmasın diye kadro çoğunluğunun İstanbul Caddesi’nde çalıştığı Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bu işten yüzünün akıyla çıkarak, kentte asfalt çalışmalarına başladı.

Bir haftada 5 bin kilometreden fazla asfalt ve yama çalışması yapan Fen İşleri ekipleri, okul sezonun açılmasıyla birlikte, merkezdeki okulların etrafındaki yolları asfaltladılar. Metek Toki’de bulunan Mehmet Akif Ersoy Okulu’nun etrafını da asfaltlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, öğrenci ve velilerin mağdur edilmemesi için çalışmaları gece saatlerinde gerçekleştirdiler.

Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu’nun da başında bulunduğu ve bir dakika ayrılmadığı çalışmalar, gece boyunca devam etti.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Kemal
    9.09.2021 - 07:31:21 Kemal

    Belediyenin Fen işleri birimi elemanı olarak, Müdürümüzden personele, -Bu dönem yoğun çalışıyor muyuz ? Evet. -Yoruluyor muyuz ? Evet. - Ancak ortaya çıkan neticeyi, sizlerin ve halkın takdirini görünce. "Değdi be" diyoruz :) -

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu