Gündem Haberleri

CUMAYERİ’Nİ TURİZMDE MARKA YAPACAK!

CUMAYERİ’Nİ TURİZMDE MARKA YAPACAK!

Cumayeri’ni turizmde marka şehir yapma yolunda sağlam adımlar atan tecrübeli Başkan Mustafa Koloğlu, “ Hilal Tepe Mesire alanı tamamlandığında sadece Cumayeri halkı değil bölge halkının da gelip faydalanabileceği önemli bir turizm tesisi olacak” dedi.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun önem verdiği projelerin başında gelen Hilal Tepe Mesire alanı projesinde çalışmalar hızla devam ediyor.  Hilal Tepe Mesire alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler  Başkan Koloğlu, “Proje tamamlandığında sadece Cumayeri halkı değil bölge halkının da gelip faydalanabileceği önemli bir turizm tesisi olacak” dedi.

2022 Mayıs ayında bitmesi planlanan proje ile ilgili Başkan Koloğlu, bünyesinde 12 adet seyir terasının yer alacağı Hilal Tepe Mesire Alanı’nda eski Türk Devletleri ile ilgili kitabelerin yer alacağını ve tamamlandığında Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir sosyal yaşam alanı oluşturacaklarını belirtti.

Kamp alanları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, kafeteryaları, piknik alanları, bungalow evleri, su parkları, zipline etkinlik alanları ile çok kapsamlı bir yaşam alanı oluşturacaklarını belirten Başkan Koloğlu, “İlçemiz Turizmine önemli katkı sağlayacak bu yapıyı belediyemiz kontrolünde özenle işleterek halkımızın buradan sonuna kadar istifade etmesini istiyoruz” dedi. ASLIHAN ATİK


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu