Gündem Haberleri

ESKİ FUTBOLCULAR RESİTAL YAPTI

ESKİ FUTBOLCULAR RESİTAL YAPTI

Eski profesyonel oyuncuların bir araya gelerek düzenlediği turnuvaya ilgi her geçen gün artıyor. Maçları Çilimli Belediyespor Teknik Direktörü Nedim Akbulut ve milli atıcı Servet Sivrikaya’da izledi. Maçları ise Aydınpınarspor Teknik Direktörü Adnan Özel yönetiyor.

Eski profesyonel oyuncuların bir araya gelerek düzenlediği turnuvaya ilgi her geçen gün artıyor. Çilimli Belediyespor Teknik Direktörü Nedim Akbulut ve milli atıcı Servet Sivrikaya’da maçı izleyenler arasında yer aldı.

Büyük heyecan içinde geçen karşılaşmalar sonucunda Sivrikaya, ASL karşısında öldü öldü dirildi. Müsabaka uzun bir süre 0-0 devam ederken ilerleyen bölümlerde goller peş peşe gelmeye başladı. Müsabaka 6-6 bitecek denilirken son saniyede Sivrikaya bir gol attı ve müsabakayı 7-6 kazandı. ASL takımının bu maçta gösterdiği direnç görülmeye değerken son saniyede yediği gol ile büyük üzüntü yaşadı.

Atak 75 - Akademi maçını ise Akademi 9-7 kazandı. Kalkanlar Bayraktar maçı son bölümlere kadar ortada geçerken, Bayraktar takımı oyun disiplininden uzaklaşınca müsabakayıfarklı kaybetti.  Bayraktar takımı maçta tel tel dökülürken, bu farklı mağlubiyetin sorumlusu olarak Arif Bayraktar gösteriliyor. Müsabakada sakat olduğu için oynamayan teknik adam Nedim Akbulut turnuva için yaptığı açıklamada eski arkadaşların bir araya gelerek eğlenceli vakit geçirdiğini, önemli olanın eski anıları tekrarlamak olduğunu söyledi. Milli atıcı Servet Sivrikaya,“Cuma akşamları yapılan bu turnuva hepimizi bir araya getiriyor. Maçlar çok centilmence geçiyor, bütün sporcu arkadaşlarıma teşekkür ederim,” dedi. Müsabakaları yöneten Aydınpınarspor’un başarılı teknik adamı Adnan Özel büyük bir özveriyle üç maçı yönetti ve çaldığı düdüklerle faal hakemlere taş çıkardı. Müsabakaların tertip komitesi başkanlığını yapan Birol Yaman, sertliğe ve disiplinsizliğe taviz vermeyeceklerini söyledi ve bütün takımlara başarılar diledi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu