Gündem Haberleri

BAŞKAN ÖZLÜ SAHİP ÇIKTI

 BAŞKAN ÖZLÜ SAHİP ÇIKTI

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yurtlara yerleştirilemeyen ve kiralık ev bulmakta zorluk çektiği için açıkta kalan tüm öğrencilere sahip çıkarak, belediyeye davet etti.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu’ya üniversite okumak için gelen ve barınma problemi yaşayan öğrencilere sahip çıkarak, sorunu çözene kadar öğrencileri otellere yerleştirme kararı almış, Parantez Gazetesi olarak konuyu gündeme getirip, Düzce Valisi Cevdet Atay’a aynı sorunla ilgili Düzce’de nasıl bir tedbir alındığını sormuştuk. Üniversitelerin barınma sorununa Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü sahip çıktı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ekim ayı itibariyle 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitim görecek olan üniversite öğrencilerine çağrı yaptı. Başkan Özlü, “ Yurt sorunu yaşayan her öğrenci ve velimizi belediyemize bekliyoruz” dedi.

Düzce Üniversitesini kazanan öğrencilerin olası yurt sorununun önüne geçmek için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü harekete geçti. Yurtlarda barınma sorunu yaşayan öğrencilere Düzce Belediyesi yardım elini uzatacağını açıkladı. Başkan Özlü, yaptığı açıklama ile öğrenci ve velileri Düzce’ye davet ederek yurt sorunu yaşayan öğrencilerin sorunlarını çözeceklerini kaydetti.

Başkan Özlü davetinde, “ ‘Düzce Bizim Evimiz’ diyerek çıktığımız bu yolda, Düzce'mize okumaya gelen her öğrencimizi şehrimizde baş tacı edeceğiz. Öğrencilerimizin kıymetli aileleri, çocuklarınız bize emanet. Yurt sorunu yaşayan her öğrenci kardeşimizi sorunlarının çözümü için Düzce Belediyesi'ne bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yurt problemi yaşayan öğrenciler 0380 524 37 05 ve 0380 524 70 27 numaralarından ulaşarak sorunlarını anlatabilecek.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu