Gündem Haberleri

HALK MECLİSİNDE ÇALIŞMALARI ANLATTI

HALK MECLİSİNDE ÇALIŞMALARI ANLATTI

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Düzce’de bir ilki gerçekleştirerek halk meclisi adı altında, Kaynaşlılıların söz sahibi olduğu bir toplantı gerçekleştirdi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, tüm Kaynaşlı halkıyla bir araya gelerek, istek ve talepleri belirledi. Halk meclisi adı altında, Kaynaşlı’da yaşayan her vatandaşa konuşma imkanı veren başkan Şahin, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi, not aldı, sorularına cevap verdi. 19.30 'da Kızılay Toplum Merkezi'nde kalabalık bir halk meclisi toplayan Şahin, önce bugüne kadar Kaynaşlı’da yapılan çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Slayt gösterisi eşliğinde çalışmaları anlatan Şahin, önümüzdeki süreçte yapmayı planladığı yeni projeleri de halk meclisine anlattı. 
Kaynaşlı’yı birlikte yönetiyoruz” diyen Başkan Şahin, vatandaşları tek tek dinleyecek, sorunları not aldı, sorularını yanıtladı.  Halk meclisine katılanlara teşekkür eden Şahin, “31 Mart 2019’da Kaynaşlımızı bize ve ekibimize emanet ettiniz. Bizde sorumluluk bilinci ile milletimize ve bize güvenenlere mahcup olmamak, emanete sahip çıkmak için sizlerin duası ve desteğiyle çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi Kaynaşlı'yı dinliyor birlikte yönetiyoruz. Halk Meclisi Toplantımıza katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. ASLIHAN ATİK


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu